Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  POLSKA  Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, Bitkin 1253, patyna 25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, Bitkin 1253, patyna
593 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1847, Warszawa, Plage 386, Bitkin 1253, patyna
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
340 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1254, nieco rzadszy rocznik 25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1254, nieco rzadszy rocznik
594 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1848, Warszawa, Plage 387, Bitkin 1254, nieco rzadszy rocznik
500 zł
595 Monety zaboru rosyjskiego
300 zł
330 zł
25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, Plage 388, Bitkin 1255, lekko zapiłowany rant 25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, Plage 388, Bitkin 1255, lekko zapiłowany rant
596 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa, Plage 388, Bitkin 1255, lekko zapiłowany rant
250 zł
1 100 zł
25 kopiejek 1854, Warszawa, Plage 453, Bitkin 441 (R1), rzadkie, patyna 25 kopiejek 1854, Warszawa, Plage 453, Bitkin 441 (R1), rzadkie, patyna
597 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek 1854, Warszawa, Plage 453, Bitkin 441 (R1), rzadkie, patyna
2 000 zł
11 000 zł
25 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 455, Bitkin 285 (R1) bardzo ładna i bardzo rzadka moneta 25 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 455, Bitkin 285 (R1) bardzo ładna i bardzo rzadka moneta
598 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 455, Bitkin 285 (R1) bardzo ładna i bardzo rzadka moneta
II+/I-
EF+/UNC-
3 000 zł
10 500 zł
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396, Bitkin 1263, patyna 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396, Bitkin 1263, patyna
599 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396, Bitkin 1263, patyna
300 zł
420 zł
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396, Bitkin 1263 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396, Bitkin 1263
600 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa, Plage 396, Bitkin 1263
300 zł
360 zł
20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, Bitkin 286 (R1), ładna i rzadka moneta, patyna 20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, Bitkin 286 (R1), ładna i rzadka moneta, patyna
601 Monety zaboru rosyjskiego
20 kopiejek 1857, Warszawa, Plage 456, Bitkin 286 (R1), ładna i rzadka moneta, patyna
II-/III+
EF-/VF+
1 250 zł
7 800 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1836, Petersburg, Plage 407, Bitkim 1116, moneta wybita lekko pękniętym stem.. 15 kopiejek = 1 złoty 1836, Petersburg, Plage 407, Bitkim 1116, moneta wybita lekko pękniętym stem..
602 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1836, Petersburg, Plage 407, Bitkim 1116, moneta wybita lekko pękniętym stemplem
150 zł
400 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, Plage 408, Bitkin 1170 15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, Plage 408, Bitkin 1170
603 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, Plage 408, Bitkin 1170
100 zł
130 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172
604 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172
II/II+
EF/EF+
200 zł
300 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, delikatna patyna 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, delikatna patyna
605 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, delikatna patyna
100 zł
130 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, rysy w tle 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, rysy w tle
606 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, Bitkin 1172, rysy w tle
100 zł
130 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Warszawa, bez kropki po dacie, Plage 414, Bitkin 1182, wybity nieco us.. 15 kopiejek = 1 złoty 1840, Warszawa, bez kropki po dacie, Plage 414, Bitkin 1182, wybity nieco us..
607 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Warszawa, bez kropki po dacie, Plage 414, Bitkin 1182, wybity nieco uszkodzonym stemplem, słabo czytelna litera M pod Orłem
150 zł
1 050 zł
3 kopiejki 1859, Warszawa, Plage 473, Bitkin 457, delikatna patyna 3 kopiejki 1859, Warszawa, Plage 473, Bitkin 457, delikatna patyna
608 Monety zaboru rosyjskiego
3 kopiejki 1859, Warszawa, Plage 473, Bitkin 457, delikatna patyna
300 zł
520 zł
2 kopiejki 1862, Warszawa, Plage 493, Bitkin 471 2 kopiejki 1862, Warszawa, Plage 493, Bitkin 471
609 Monety zaboru rosyjskiego
2 kopiejki 1862, Warszawa, Plage 493, Bitkin 471
125 zł
180 zł
kopiejka 1850, Warszawa, Plage 495, Bitkin 866 (R1), rzadki rocznik, patyna kopiejka 1850, Warszawa, Plage 495, Bitkin 866 (R1), rzadki rocznik, patyna
610 Monety zaboru rosyjskiego
kopiejka 1850, Warszawa, Plage 495, Bitkin 866 (R1), rzadki rocznik, patyna
250 zł
300 zł
kopiejka 1855, Warszawa, Plage 500, Bitkin 473, patyna kopiejka 1855, Warszawa, Plage 500, Bitkin 473, patyna
611 Monety zaboru rosyjskiego
kopiejka 1855, Warszawa, Plage 500, Bitkin 473, patyna
200 zł
400 zł
kopiejka 1860, Warszawa, Plage 505, Bitkin 479, patyna kopiejka 1860, Warszawa, Plage 505, Bitkin 479, patyna
612 Monety zaboru rosyjskiego
kopiejka 1860, Warszawa, Plage 505, Bitkin 479, patyna
150 zł
360 zł