Aukcja nr 35
USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
435 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1783, Warszawa, Plage 335, patyna |
III VF |
350 zł 280 zł
436 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1789, Warszawa, Plage 341, patyna |
II- EF- |
450 zł 480 zł
437 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1791, Warszawa, Plage 343, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
400 zł 420 zł
438 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1794, Warszawa, odmiana z napisem 41 3/4, Plage 347, justowana |
II-/III+ EF-/VF+ |
350 zł 280 zł
439 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, Plage 272, ładnie zachowany egzemplarz |
II+ EF+ |
600 zł 1 550 zł
440 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, Plage 272, patyna |
200 zł 160 zł
441 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, duże litery, Orły i Pogonie, Plage 273 |
250 zł 500 zł
442 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, drobne listki w wieńcu, Plage 274, ciemna patyna |
200 zł 360 zł
443 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1767, Warszawa, Plage 275 |
III+/II- VF+/EF- |
250 zł 520 zł
444 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, lekko justowana |
200 zł 380 zł
445 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1792, Warszawa, Plage 300, wada krążka, lekko justowana, patyna |
II- EF- |
250 zł 290 zł
446 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1793, Warszawa, Plage 301, justowana |
II- EF- |
175 zł 200 zł
447 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, mała tarcza herbowa, Plage 243, delikatna patyna |
200 zł | |
448 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1770, Warszawa, wieniec poziomo związany, Plage 253, ciemna patyna |
125 zł 520 zł
449 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzią 1788, Warszawa, Plage 233, na rewersie nieco uszkodzone tło, delikatna patyna |
150 zł 160 zł
450 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzią 1789, Warszawa, Plage 234, delikatna patyna |
125 zł 220 zł
451 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzią 1790, Warszawa, Plage 235 |
II- EF- |
125 zł 210 zł
452 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 1 grosz srebrny 1779, Warszawa, Plage 228, ładny i rzadki |
II+ EF+ |
400 zł 1 650 zł
453 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, złocista patyna |
II- EF- |
125 zł 380 zł
454 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1795, Warszawa, Plage 212 |
II- EF- |
150 zł 150 zł