Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
dwuzłotówka 1783, Warszawa, Plage 335, patyna dwuzłotówka 1783, Warszawa, Plage 335, patyna
435 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1783, Warszawa, Plage 335, patyna
350 zł
280 zł
dwuzłotówka 1789, Warszawa, Plage 341, patyna dwuzłotówka 1789, Warszawa, Plage 341, patyna
436 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1789, Warszawa, Plage 341, patyna
450 zł
480 zł
dwuzłotówka 1791, Warszawa, Plage 343, patyna dwuzłotówka 1791, Warszawa, Plage 343, patyna
437 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1791, Warszawa, Plage 343, patyna
III+/II-
VF+/EF-
400 zł
420 zł
dwuzłotówka 1794, Warszawa, odmiana z napisem 41 3/4, Plage 347, justowana dwuzłotówka 1794, Warszawa, odmiana z napisem 41 3/4, Plage 347, justowana
438 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1794, Warszawa, odmiana z napisem 41 3/4, Plage 347, justowana
II-/III+
EF-/VF+
350 zł
280 zł
złotówka 1766, Warszawa, Plage 272, ładnie zachowany egzemplarz złotówka 1766, Warszawa, Plage 272, ładnie zachowany egzemplarz
439 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, Plage 272, ładnie zachowany egzemplarz
600 zł
1 550 zł
złotówka 1766, Warszawa, Plage 272, patyna złotówka 1766, Warszawa, Plage 272, patyna
440 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, Plage 272, patyna
200 zł
160 zł
złotówka 1766, Warszawa, duże litery, Orły i Pogonie, Plage 273 złotówka 1766, Warszawa, duże litery, Orły i Pogonie, Plage 273
441 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, duże litery, Orły i Pogonie, Plage 273
250 zł
500 zł
złotówka 1766, Warszawa, drobne listki w wieńcu, Plage 274, ciemna patyna złotówka 1766, Warszawa, drobne listki w wieńcu, Plage 274, ciemna patyna
442 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, drobne listki w wieńcu, Plage 274, ciemna patyna
200 zł
360 zł
złotówka 1767, Warszawa, Plage 275 złotówka 1767, Warszawa, Plage 275
443 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1767, Warszawa, Plage 275
III+/II-
VF+/EF-
250 zł
520 zł
złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, lekko justowana złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, lekko justowana
444 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, lekko justowana
200 zł
380 zł
złotówka 1792, Warszawa, Plage 300, wada krążka, lekko justowana, patyna złotówka 1792, Warszawa, Plage 300, wada krążka, lekko justowana, patyna
445 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1792, Warszawa, Plage 300, wada krążka, lekko justowana, patyna
250 zł
290 zł
złotówka 1793, Warszawa, Plage 301, justowana złotówka 1793, Warszawa, Plage 301, justowana
446 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1793, Warszawa, Plage 301, justowana
175 zł
200 zł
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, mała tarcza herbowa, Plage 243, delikatna patyna 2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, mała tarcza herbowa, Plage 243, delikatna patyna
447 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, mała tarcza herbowa, Plage 243, delikatna patyna
200 zł
2 grosze srebrne (półzłotek) 1770, Warszawa, wieniec poziomo związany, Plage 253, ciemna patyna 2 grosze srebrne (półzłotek) 1770, Warszawa, wieniec poziomo związany, Plage 253, ciemna patyna
448 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1770, Warszawa, wieniec poziomo związany, Plage 253, ciemna patyna
125 zł
520 zł
10 groszy miedzią 1788, Warszawa, Plage 233, na rewersie nieco uszkodzone tło, delikatna patyna 10 groszy miedzią 1788, Warszawa, Plage 233, na rewersie nieco uszkodzone tło, delikatna patyna
449 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzią 1788, Warszawa, Plage 233, na rewersie nieco uszkodzone tło, delikatna patyna
150 zł
160 zł
10 groszy miedzią 1789, Warszawa, Plage 234, delikatna patyna 10 groszy miedzią 1789, Warszawa, Plage 234, delikatna patyna
450 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzią 1789, Warszawa, Plage 234, delikatna patyna
125 zł
220 zł
10 groszy miedzią 1790, Warszawa, Plage 235 10 groszy miedzią 1790, Warszawa, Plage 235
451 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzią 1790, Warszawa, Plage 235
125 zł
210 zł
1 grosz srebrny 1779, Warszawa, Plage 228, ładny i rzadki 1 grosz srebrny 1779, Warszawa, Plage 228, ładny i rzadki
452 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1 grosz srebrny 1779, Warszawa, Plage 228, ładny i rzadki
400 zł
1 650 zł
6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, złocista patyna 6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, złocista patyna
453 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, złocista patyna
125 zł
380 zł
6 groszy 1795, Warszawa, Plage 212 6 groszy 1795, Warszawa, Plage 212
454 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1795, Warszawa, Plage 212
150 zł
150 zł