Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
435 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1783, Warszawa, Plage 335, patyna
350 zł
280 zł
436 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1789, Warszawa, Plage 341, patyna
450 zł
480 zł
437 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1791, Warszawa, Plage 343, patyna
III+/II-
VF+/EF-
400 zł
420 zł
438 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1794, Warszawa, odmiana z napisem 41 3/4, Plage 347, justowana
II-/III+
EF-/VF+
350 zł
280 zł
439 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, Plage 272, ładnie zachowany egzemplarz
600 zł
1 550 zł
440 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, Plage 272, patyna
200 zł
160 zł
441 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, duże litery, Orły i Pogonie, Plage 273
250 zł
500 zł
442 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, drobne listki w wieńcu, Plage 274, ciemna patyna
200 zł
360 zł
443 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1767, Warszawa, Plage 275
III+/II-
VF+/EF-
250 zł
520 zł
444 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, lekko justowana
200 zł
380 zł
445 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1792, Warszawa, Plage 300, wada krążka, lekko justowana, patyna
250 zł
290 zł
446 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1793, Warszawa, Plage 301, justowana
175 zł
200 zł
447 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, mała tarcza herbowa, Plage 243, delikatna patyna
200 zł
448 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1770, Warszawa, wieniec poziomo związany, Plage 253, ciemna patyna
125 zł
520 zł
449 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzią 1788, Warszawa, Plage 233, na rewersie nieco uszkodzone tło, delikatna patyna
150 zł
160 zł
450 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzią 1789, Warszawa, Plage 234, delikatna patyna
125 zł
220 zł
451 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzią 1790, Warszawa, Plage 235
125 zł
210 zł
452 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1 grosz srebrny 1779, Warszawa, Plage 228, ładny i rzadki
400 zł
1 650 zł
453 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, złocista patyna
125 zł
380 zł
454 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1795, Warszawa, Plage 212
150 zł
150 zł