Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  POLSKA
złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, justowana złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, justowana
557 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, justowana
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, wada blachy, patyna złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, wada blachy, patyna
558 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, wada blachy, patyna
250 zł
złotówka 1791, Warszawa, Plage 299, minimalnie justowana złotówka 1791, Warszawa, Plage 299, minimalnie justowana
559 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1791, Warszawa, Plage 299, minimalnie justowana
175 zł
140 zł
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, Plage 243 2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, Plage 243
560 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, Plage 243
125 zł
150 zł
2 grosze srebrne (półzłotek) 1767, Warszawa, Plage 246, wada blachy 2 grosze srebrne (półzłotek) 1767, Warszawa, Plage 246, wada blachy
561 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1767, Warszawa, Plage 246, wada blachy
125 zł
130 zł
2 grosze srebrne (półzłotek) 1772, Warszawa, litery A P na rewersie, Plage 257 2 grosze srebrne (półzłotek) 1772, Warszawa, litery A P na rewersie, Plage 257
562 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1772, Warszawa, litery A P na rewersie, Plage 257
125 zł
160 zł
2 grosze srebrne (półzłotek) 1773, Warszawa, litery A P na rewersie, Plage 258, wada blachy, delik.. 2 grosze srebrne (półzłotek) 1773, Warszawa, litery A P na rewersie, Plage 258, wada blachy, delik..
563 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze srebrne (półzłotek) 1773, Warszawa, litery A P na rewersie, Plage 258, wada blachy, delikatna patyna
150 zł
220 zł
10 groszy miedziane 1790, Warszawa, Plage 235, ciemna patyna 10 groszy miedziane 1790, Warszawa, Plage 235, ciemna patyna
564 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedziane 1790, Warszawa, Plage 235, ciemna patyna
125 zł
160 zł
10 groszy miedziane 1793, Warszawa, Plage 239 10 groszy miedziane 1793, Warszawa, Plage 239
565 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedziane 1793, Warszawa, Plage 239
125 zł
100 zł
6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, wada blachy, ale ładny egzemplarz 6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, wada blachy, ale ładny egzemplarz
566 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, wada blachy, ale ładny egzemplarz
150 zł
160 zł
6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, patyna 6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, patyna
567 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, patyna
125 zł
130 zł
6 groszy 1795, Warszawa, Plage 213, patyna 6 groszy 1795, Warszawa, Plage 213, patyna
568 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1795, Warszawa, Plage 213, patyna
80 zł
żeton menniczy służący do wejścia do mennicy, na awersie punca 61, na rewersie litery I S, Plage 5.. żeton menniczy służący do wejścia do mennicy, na awersie punca 61, na rewersie litery I S, Plage 5..
569 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
żeton menniczy służący do wejścia do mennicy, na awersie punca 61, na rewersie litery I S, Plage 552 (Plage 300 R5), znaki te dające prawo wejścia do mennicy noszone ..
6 000 zł
trojak 1765, Kraków, odmiana popiersie króla w zbroi, Plage 141, na rewersie ślad dwukrotnego uder.. trojak 1765, Kraków, odmiana popiersie króla w zbroi, Plage 141, na rewersie ślad dwukrotnego uder..
570 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Kraków, odmiana popiersie króla w zbroi, Plage 141, na rewersie ślad dwukrotnego uderzenia stempla, ale bardzo ładnie zachowany egzemplarz, rzadki
II+/II
EF+/EF
800 zł
640 zł
trojak 1765, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 141, ciemna patyna trojak 1765, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 141, ciemna patyna
571 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 141, ciemna patyna
200 zł
360 zł
trojak 1766, Kraków, duże popiersie króla w zbroi i 6 jagódek w wieńcu, Plage149, delikatna patyna.. trojak 1766, Kraków, duże popiersie króla w zbroi i 6 jagódek w wieńcu, Plage149, delikatna patyna..
572 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Kraków, duże popiersie króla w zbroi i 6 jagódek w wieńcu, Plage149, delikatna patyna, ładnie zachowany, rzadki
600 zł
920 zł
trojak 1766, Warszawa, litera G pod tarczą herbową, Plage 156 trojak 1766, Warszawa, litera G pod tarczą herbową, Plage 156
573 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Warszawa, litera G pod tarczą herbową, Plage 156
350 zł
440 zł
trojak 1766, Warszawa, litera G pod tarczą herbową, Plage 156, moneta wybita uszkodzonym stemplem,.. trojak 1766, Warszawa, litera G pod tarczą herbową, Plage 156, moneta wybita uszkodzonym stemplem,..
574 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Warszawa, litera G pod tarczą herbową, Plage 156, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna
250 zł
260 zł
575 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
150 zł
120 zł
trojak 1768, Warszawa, odmiana napisu GROSSUS, Plage 164, ciemna patyna trojak 1768, Warszawa, odmiana napisu GROSSUS, Plage 164, ciemna patyna
576 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1768, Warszawa, odmiana napisu GROSSUS, Plage 164, ciemna patyna
III-
VF-
125 zł
100 zł