Aukcja nr 32
USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
557 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, justowana |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł | |
558 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, wada blachy, patyna |
II- EF- |
250 zł | |
559 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1791, Warszawa, Plage 299, minimalnie justowana |
175 zł 140 zł
560 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1766, Warszawa, Plage 243 |
II- EF- |
125 zł 150 zł
561 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1767, Warszawa, Plage 246, wada blachy |
II- EF- |
125 zł 130 zł
562 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1772, Warszawa, litery A P na rewersie, Plage 257 |
125 zł 160 zł
563 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2 grosze srebrne (półzłotek) 1773, Warszawa, litery A P na rewersie, Plage 258, wada blachy, delikatna patyna |
150 zł 220 zł
564 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedziane 1790, Warszawa, Plage 235, ciemna patyna |
II- EF- |
125 zł 160 zł
565 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedziane 1793, Warszawa, Plage 239 |
125 zł 100 zł
566 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, wada blachy, ale ładny egzemplarz |
150 zł 160 zł
567 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1794, Warszawa, Plage 207, patyna |
II- EF- |
125 zł 130 zł
568 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6 groszy 1795, Warszawa, Plage 213, patyna |
III VF |
80 zł | |
569 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 żeton menniczy służący do wejścia do mennicy, na awersie punca 61, na rewersie litery I S, Plage 552 (Plage 300 R5), znaki te dające prawo wejścia do mennicy noszone .. |
II+ EF+ |
6 000 zł | |
570 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1765, Kraków, odmiana popiersie króla w zbroi, Plage 141, na rewersie ślad dwukrotnego uderzenia stempla, ale bardzo ładnie zachowany egzemplarz, rzadki |
II+/II EF+/EF |
800 zł 640 zł
571 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1765, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 141, ciemna patyna |
200 zł 360 zł
572 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1766, Kraków, duże popiersie króla w zbroi i 6 jagódek w wieńcu, Plage149, delikatna patyna, ładnie zachowany, rzadki |
600 zł 920 zł
573 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1766, Warszawa, litera G pod tarczą herbową, Plage 156 |
350 zł 440 zł
574 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1766, Warszawa, litera G pod tarczą herbową, Plage 156, moneta wybita uszkodzonym stemplem, patyna |
II- EF- |
250 zł 260 zł
575 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1766, Warszawa, litera G pod tarczą herbową, Plage 156 |
150 zł 120 zł
576 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1768, Warszawa, odmiana napisu GROSSUS, Plage 164, ciemna patyna |
III- VF- |
125 zł 100 zł