Aukcja nr 32

USD/PLN: 3.300 | EUR/PLN: 4.000 | data: 11-06-2005
Jesteś w: A32  Starożytność  GRECJA
MACEDONIA, Filip II 359-336 pne, tetradrachma 347-349 pne, Aw: Głowa Zeusa w wieńcu w prawo, Rw: N.. MACEDONIA, Filip II 359-336 pne, tetradrachma 347-349 pne, Aw: Głowa Zeusa w wieńcu w prawo, Rw: N..
1 GRECJA
MACEDONIA, Filip II 359-336 pne, tetradrachma 347-349 pne, Aw: Głowa Zeusa w wieńcu w prawo, Rw: Nagi młodzieniec na koniu w prawo, napis u góry , niżej gałązka i lit..
2 000 zł
72 zł
MACEDONIA, Filip II 359-336 pne, AE-18, Aw: Głowa Apollina w lewo, Rw: Nagi młodzieniec na koniu w.. MACEDONIA, Filip II 359-336 pne, AE-18, Aw: Głowa Apollina w lewo, Rw: Nagi młodzieniec na koniu w..
2 GRECJA
MACEDONIA, Filip II 359-336 pne, AE-18, Aw: Głowa Apollina w lewo, Rw: Nagi młodzieniec na koniu w lewo i napis u góry, Szaivert-Sear-, piękna zielona patyna
125 zł
140 zł
MACEDONIA, Filip II 359-336 pne, AE-16, Aw: Głowa Apollina w prawo, Rw: Nagi młodzieniec na koniu .. MACEDONIA, Filip II 359-336 pne, AE-16, Aw: Głowa Apollina w prawo, Rw: Nagi młodzieniec na koniu ..
3 GRECJA
MACEDONIA, Filip II 359-336 pne, AE-16, Aw: Głowa Apollina w prawo, Rw: Nagi młodzieniec na koniu w prawo, napis, u dołu. Szaivert-Sear 6833, piękna zielona patyna
125 zł
140 zł
MACEDONIA, Aleksander 336-323 pne, AE-18, Aw: Głowa Heraklesa w skórze lwa w prawo, Rw: Poziomo ma.. MACEDONIA, Aleksander 336-323 pne, AE-18, Aw: Głowa Heraklesa w skórze lwa w prawo, Rw: Poziomo ma..
4 GRECJA
MACEDONIA, Aleksander 336-323 pne, AE-18, Aw: Głowa Heraklesa w skórze lwa w prawo, Rw: Poziomo maczuga, kołczan i łuk, napis, Szaivert-Sear 6875, piękna zielona patyna
125 zł
TRACJA, Lizymach 323-281 pne, stater mennica Kallatos, Aw: Głowa Aleksandra w diademie z rogami Am.. TRACJA, Lizymach 323-281 pne, stater mennica Kallatos, Aw: Głowa Aleksandra w diademie z rogami Am..
5 GRECJA
TRACJA, Lizymach 323-281 pne, stater mennica Kallatos, Aw: Głowa Aleksandra w diademie z rogami Ammona w prawo, Rw; Atena z Nike w dłoni siedząca w lewo, pod tronem m..
4 000 zł
3 850 zł
ZEUGITANA-Kartagina, AE-18, Aw: Głowa Tanit w wieńcu z kłosów w lewo, Rw: Głowa konia w prawo, Sza.. ZEUGITANA-Kartagina, AE-18, Aw: Głowa Tanit w wieńcu z kłosów w lewo, Rw: Głowa konia w prawo, Sza..
6 GRECJA
ZEUGITANA-Kartagina, AE-18, Aw: Głowa Tanit w wieńcu z kłosów w lewo, Rw: Głowa konia w prawo, Szaivert-Sear 6659, ładna patyna
150 zł
140 zł