Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  POLSKA
221 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, Kurp. 1608 (R), Dav. 4315, minimalna wada krążka
2 000 zł
2 300 zł
222 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar oblężniczy 1629, Toruń, Aw: Widok płonącego miasta i napis wokoło FIDES ET CONSTANTIA PER IGNEM PRO- BATA, Rw: Herb Torunia i okolicznościowy napis w 7 rzędach ..
10 000 zł
14 100 zł
223 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1630, Toruń, Kurp. 2357 (R3), Dav. 4371. T. 30, ładnie zachowana i rzadka moneta
5 000 zł
8 200 zł
224 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1631, Bydgoszcz, odmiana z wąskim popiersiem króla bez kokardy, Kurp. 1665 (R1), Dav. 4316, wada blachy na awersie, patyna
1 500 zł
1 600 zł
225 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1631, Toruń, Kurp. 2365 (R2), Gum. 4371, T. 20, ślad po zawieszce, patyna
2 500 zł
3 300 zł
226 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtalar 1628 Bydgoszcz, H-Cz. 9655 (R3), Kurp. 1537 (R4), T. 50, bardzo rzadka, efektowna i ładnie zachowana moneta ze starą patyną
7 500 zł
15 100 zł
227 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1609, Gdańsk, Kurp. 2233 (R4), Gum. 1380, T. 4, rzadki, ciemna patyna
1 000 zł
2 200 zł
228 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1611, Gdańsk, odmiana z kropką za łapą niedźwiedzia, Kurp. 2235 (R2), Gum. 1382, patyna
750 zł
950 zł
229 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1612, Gdańsk, odmiana z kropką za łapą niedźwiedzia, Kurp. 2236 (R2), Gum. 1382, ciemna patyna
750 zł
780 zł
230 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1614 Gdańsk, odmiana bez kropki obok łapy niedźwiedzia, Kurp. 2238 (R2), Gum. 1382, ładnie zachowany egzemplarz ze starą patyną
1 000 zł
1 800 zł
231 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1614, Gdańsk, odmiana z kropką za łapą niedźwiedzia, Kurp. 2238 (R2), Gum. 1382, ciemna patyna
600 zł
1 050 zł
232 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z kropką nad łapą niedźwiedzia, Kurp. 2240 (R2), Gum. 1382, moneta była wybita uszkodzonym stemplem
400 zł
660 zł
233 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z kropką za łapą niedźwiedzia, Kurp. 2240 (R2), Gum. 1382, moneta z końca blachy
400 zł
360 zł
234 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, dwukropek i rozetka kończą napis na awersie, Kurp. 2241 (R2), Gum. 1383, moneta była wybita uszkodzonym stemplem
300 zł
320 zł
235 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1616, Gdańsk, dwukropek i rozetka kończą napis na awersie, Kurp. 2243 (R1), Gum. 1384
350 zł
500 zł
236 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1617, Gdańsk, kropka kończy napis na awersie, Kurp. 2244 (R1), Gum. 1385, drobna wada tłoczenia, bardzo ładnie zachowany egzemplarz z piękną patyną
500 zł
625 zł
237 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, dwukropek i rozetka kończą napis na awersie, Kurp. 2245 (R1), Gum. 1387, patyna
350 zł
320 zł
238 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, rozetka kończy napis na awersie, Kurp. 2245 (R1), Gum. 1387, patyna
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
260 zł
239 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1620, Gdańsk, dwukropek i rozetka kończą napis na awersie, Kurp. 2251 (R1), Gum. 1389, moneta z końca blachy, rzadka, patyna
600 zł
850 zł
240 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Gdańsk, Kurp. 2252 (R1), Gum. 1389, moneta z końca blachy
300 zł
360 zł