Aukcja nr 30
USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
1002 | ROSJA / Piotr I 1699-1725 kopiejka 1714, Moskwa, Bitkin 1432, ładna patyna |
III VF |
250 zł | |
1003 | ROSJA / Piotr I 1699-1725 kopiejka 1715, Moskwa, błąd w oznaczeniu mennicy (НД) i w imieniu cara (Λ zamiast A), Bitkin 1441 |
300 zł | |
1004 | ROSJA / Katarzyna I 1725-1727 rubel 1725, Petersburg, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 29, Uzd. 630 |
2 000 zł 1 600 zł
1005 | ROSJA / Piotr II 1727-1730 rubel 1728, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Monogram carski i napis wokoło, Bitkin 19, Uzd. 685, drobna wada blachy, patyna |
III VF |
750 zł 600 zł
1006 | ROSJA / Piotr II 1727-1730 rubel 1729, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Monogram carski i napis wokoło, Bitkin 24, Uzd. 686 |
III VF |
1 250 zł | |
1007 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1730, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 13, Uzd. 693, moneta z końca blachy |
600 zł 1 700 zł
1008 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1731, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 18, Uzd. 700, uszkodzony rant |
1 250 zł | |
1009 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1731, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 18, Uzd. 700, uszkodzone tło na awersie |
III VF |
400 zł | |
1010 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1732, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 20, Uzd. 703, dość ładny egzemplarz |
1 500 zł 1 200 zł
1011 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1732, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 20, Uzd. 703, drobne rysy na rewersie, ciemna patyna |
III VF |
800 zł 775 zł
1012 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1732, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 20, Uzd. 703 |
III VF |
400 zł 320 zł
1013 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1732, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 20, Uzd. 703, moneta z końca blachy, ślad po uchu |
III VF |
400 zł 320 zł
1014 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1733, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 26, Uzd. 706, patyna |
III VF |
600 zł 1 700 zł
1015 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1734, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 32 (R), Uzd. 714, ślad po uchu i naprawiane tło ale bardzo wyrazisty portr.. |
II- EF- |
500 zł 1 000 zł
1016 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1734, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 38, Uzd. 710, ciemna patyna |
IV+ F+ |
250 zł | |
1017 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1735, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 39, Uzd. 723, wada blachy, ciemna patyna |
III- VF- |
300 zł | |
1018 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1736, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 41, Uzd. 726 |
1 250 zł 1 000 zł
1019 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1736, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 41, Uzd. 726, ślad po uchu, ciemna patyna |
II- EF- |
750 zł 800 zł
1020 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1737, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 70, Uzd. 731, załatana dziura |
III- VF- |
200 zł 160 zł
1021 | ROSJA / Anna 1730-1740 rubel 1738, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy i napis wokoło, Bitkin 71, Uzd. 736 |
1 250 zł |