Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  MONETY OBCE
Fryderyk Wilhelm IV1840-1861, dwutalar 1841/A, Berlin, Thun 253 Fryderyk Wilhelm IV1840-1861, dwutalar 1841/A, Berlin, Thun 253
982 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk Wilhelm IV1840-1861, dwutalar 1841/A, Berlin, Thun 253
800 zł
640 zł
Krystian I 1586-1591, talar 1591, Aw: Półpostać i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło,.. Krystian I 1586-1591, talar 1591, Aw: Półpostać i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło,..
983 NIEMCY / SAKSONIA- linia albertyńska
Krystian I 1586-1591, talar 1591, Aw: Półpostać i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Schnee 731, Dav. 9806, minimalny ślad po uchu, czyszczony
400 zł
340 zł
Jan Jerzy 1615-1656, talar 1619, Aw: Półpostać i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, .. Jan Jerzy 1615-1656, talar 1619, Aw: Półpostać i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, ..
984 NIEMCY / SAKSONIA- linia albertyńska
Jan Jerzy 1615-1656, talar 1619, Aw: Półpostać i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Schnee 818, Dav. 7591, minimalnie uszkodzony krążek, ładne lustro me..
600 zł
775 zł
Fryderyk August III 1763-1827, talar 1777 EDC, Drezno, Schnee 1073, Dav. 2690, czyszczony Fryderyk August III 1763-1827, talar 1777 EDC, Drezno, Schnee 1073, Dav. 2690, czyszczony
985 NIEMCY / SAKSONIA- linia albertyńska
Fryderyk August III 1763-1827, talar 1777 EDC, Drezno, Schnee 1073, Dav. 2690, czyszczony
200 zł
190 zł
Fryderyk II 1904-1918, 3 marki 1909/A, Berlin, J. 23, moneta wybita stemplem lustrzanym w pudełku .. Fryderyk II 1904-1918, 3 marki 1909/A, Berlin, J. 23, moneta wybita stemplem lustrzanym w pudełku ..
986 CESARSTWO NIEMIECKIE / ANHALT
Fryderyk II 1904-1918, 3 marki 1909/A, Berlin, J. 23, moneta wybita stemplem lustrzanym w pudełku ANA, piękny egzemplarz
PF 62
1 200 zł
1 250 zł
10 marek 1872/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, wyśmienity stan zachowania, patyna, moneta w pud.. 10 marek 1872/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, wyśmienity stan zachowania, patyna, moneta w pud..
987 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
10 marek 1872/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, wyśmienity stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA
MS 65
650 zł
675 zł
988 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
MS 65
650 zł
675 zł
10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, niespotykany stan zachowania, patyna, moneta w p.. 10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, niespotykany stan zachowania, patyna, moneta w p..
989 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, niespotykany stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA
MS 65
650 zł
675 zł
990 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
MS 65
650 zł
650 zł
10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, gabinetowy stan zachowania, patyna, moneta w pud.. 10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, gabinetowy stan zachowania, patyna, moneta w pud..
991 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, gabinetowy stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA
MS 66
650 zł
675 zł
Fryderyk August III 1904-1918, 5 marek 1914/E Muldenhütte, J. 136, patyna Fryderyk August III 1904-1918, 5 marek 1914/E Muldenhütte, J. 136, patyna
992 CESARSTWO NIEMIECKIE / SAKSONIA
Fryderyk August III 1904-1918, 5 marek 1914/E Muldenhütte, J. 136, patyna
250 zł
280 zł
3 marki 1931/A, Berlin, Stein, J. 348 3 marki 1931/A, Berlin, Stein, J. 348
993 NIEMCY / REPUBLIKA WEIMARSKA
3 marki 1931/A, Berlin, Stein, J. 348
St. Lustrz.
900 zł
1 050 zł
3 marki 1932/F, Stuttgart, Goethe, J. 350 3 marki 1932/F, Stuttgart, Goethe, J. 350
994 NIEMCY / REPUBLIKA WEIMARSKA
3 marki 1932/F, Stuttgart, Goethe, J. 350
St. Lustrz.
700 zł
620 zł
rubel 1719, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, data cyrylicą i napis wokoło.. rubel 1719, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, data cyrylicą i napis wokoło..
995 ROSJA / Piotr I 1699-1725
rubel 1719, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, data cyrylicą i napis wokoło, Bitkin 171 (R1), Uzd. 581, rzadki, patyna
4 000 zł
3 200 zł
rubel 1721, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, data cyrylicą i napis wokoło.. rubel 1721, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, data cyrylicą i napis wokoło..
996 ROSJA / Piotr I 1699-1725
rubel 1721, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, data cyrylicą i napis wokoło, Bitkin 274, Uzd. 598, wada blachy, patyna
1 500 zł
1 350 zł
rubel 1725, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Monogram carski i napis wokoło, Bitkin 553, .. rubel 1725, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Monogram carski i napis wokoło, Bitkin 553, ..
997 ROSJA / Piotr I 1699-1725
rubel 1725, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Monogram carski i napis wokoło, Bitkin 553, Uzd. 625
800 zł
640 zł
ałtyn 1718, Moskwa, na rewersie znak mincerza (odwrócona litera L), Bitkin 636 (R1), Severin 326, .. ałtyn 1718, Moskwa, na rewersie znak mincerza (odwrócona litera L), Bitkin 636 (R1), Severin 326, ..
998 ROSJA / Piotr I 1699-1725
ałtyn 1718, Moskwa, na rewersie znak mincerza (odwrócona litera L), Bitkin 636 (R1), Severin 326, bardzo ładnie zachowana i rzadka moneta z patyną
1 250 zł
1 000 zł
kopiejka 1706, Moskwa, odmiana z literami БК pod świętym Jerzym, Bitkin 886, patyna kopiejka 1706, Moskwa, odmiana z literami БК pod świętym Jerzym, Bitkin 886, patyna
999 ROSJA / Piotr I 1699-1725
kopiejka 1706, Moskwa, odmiana z literami БК pod świętym Jerzym, Bitkin 886, patyna
350 zł
420 zł
kopiejka 1711, Moskwa, odmiana z literami .БК. pod świętym Jerzym, Bitkin, 1075 kopiejka 1711, Moskwa, odmiana z literami .БК. pod świętym Jerzym, Bitkin, 1075
1000 ROSJA / Piotr I 1699-1725
kopiejka 1711, Moskwa, odmiana z literami .БК. pod świętym Jerzym, Bitkin, 1075
300 zł
240 zł
kopiejka 1711, Moskwa, odmiana z literami .БК. pod świętym Jerzym, włócznia rozdziela napis ВЕЛИКI.. kopiejka 1711, Moskwa, odmiana z literami .БК. pod świętym Jerzym, włócznia rozdziela napis ВЕЛИКI..
1001 ROSJA / Piotr I 1699-1725
kopiejka 1711, Moskwa, odmiana z literami .БК. pod świętym Jerzym, włócznia rozdziela napis ВЕЛИКIЙ КНЗЬ, Bitkin 1078 (R), niecentrycznie wybita, rzadka
400 zł