Aukcja nr 30
USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
1134 | PAŃSTWO KOŚCIELNE Innocenty XI 1676-1689, piastra AN I (1676), Berman 2091, Dav. 4086, naprawiane tło, na rewersie punce srebra, ciemna patyna |
1 200 zł | |
1135 | PAŃSTWO KOŚCIELNE Innocenty XII 1691-1700, piastra AN V (1696), Berman 2228, Dav. 4106, naprawiane tło, patyna |
1 200 zł | |
1136 | PAŃSTWO KOŚCIELNE zbiór 19 różnych monet XVIII-wiecznych: w tym 11 monet papieskich i 8 monet z miast papieskich |
II/IV |
500 zł 725 zł
1137 | PAŃSTWO KOŚCIELNE Sede Vacante 1829, scudo 1829, Berman 3263, Dav. 188, naprawiane tło, patyna |
750 zł | |
1138 | PAŃSTWO KOŚCIELNE zbiór 84 różnych monet od roku 1800 (Pius VI) do roku 1878 (Pius IX ), w tym 32 monety srebrne |
II/IV |
1 000 zł 1 700 zł
1139 | PAŃSTWO KOŚCIELNE Pius IX 1846-1878, 20 lirów 1866, (AN XXI), Rzym, Berman 3333, Fr. 280, złoto 6.43 g |
750 zł 720 zł