Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  MONETY OBCE  NIEMCY
Maksymilian II 1848-1864, dwutalar 1852, Monachium, Thun 91, rzadki i ładny egzemplarz, patyna Maksymilian II 1848-1864, dwutalar 1852, Monachium, Thun 91, rzadki i ładny egzemplarz, patyna
980 NIEMCY / BAWARIA
Maksymilian II 1848-1864, dwutalar 1852, Monachium, Thun 91, rzadki i ładny egzemplarz, patyna
1 500 zł
1 500 zł
Ludwik II 1830-1848, dwutalar 1842, Darmstadt, Thun 195, patyna Ludwik II 1830-1848, dwutalar 1842, Darmstadt, Thun 195, patyna
981 NIEMCY / HESJA DARMSTADT
Ludwik II 1830-1848, dwutalar 1842, Darmstadt, Thun 195, patyna
750 zł
600 zł
Fryderyk Wilhelm IV1840-1861, dwutalar 1841/A, Berlin, Thun 253 Fryderyk Wilhelm IV1840-1861, dwutalar 1841/A, Berlin, Thun 253
982 NIEMCY / PRUSY
Fryderyk Wilhelm IV1840-1861, dwutalar 1841/A, Berlin, Thun 253
800 zł
640 zł
Krystian I 1586-1591, talar 1591, Aw: Półpostać i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło,.. Krystian I 1586-1591, talar 1591, Aw: Półpostać i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło,..
983 NIEMCY / SAKSONIA- linia albertyńska
Krystian I 1586-1591, talar 1591, Aw: Półpostać i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Schnee 731, Dav. 9806, minimalny ślad po uchu, czyszczony
400 zł
340 zł
Jan Jerzy 1615-1656, talar 1619, Aw: Półpostać i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, .. Jan Jerzy 1615-1656, talar 1619, Aw: Półpostać i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, ..
984 NIEMCY / SAKSONIA- linia albertyńska
Jan Jerzy 1615-1656, talar 1619, Aw: Półpostać i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Schnee 818, Dav. 7591, minimalnie uszkodzony krążek, ładne lustro me..
600 zł
775 zł
Fryderyk August III 1763-1827, talar 1777 EDC, Drezno, Schnee 1073, Dav. 2690, czyszczony Fryderyk August III 1763-1827, talar 1777 EDC, Drezno, Schnee 1073, Dav. 2690, czyszczony
985 NIEMCY / SAKSONIA- linia albertyńska
Fryderyk August III 1763-1827, talar 1777 EDC, Drezno, Schnee 1073, Dav. 2690, czyszczony
200 zł
190 zł
Fryderyk II 1904-1918, 3 marki 1909/A, Berlin, J. 23, moneta wybita stemplem lustrzanym w pudełku .. Fryderyk II 1904-1918, 3 marki 1909/A, Berlin, J. 23, moneta wybita stemplem lustrzanym w pudełku ..
986 CESARSTWO NIEMIECKIE / ANHALT
Fryderyk II 1904-1918, 3 marki 1909/A, Berlin, J. 23, moneta wybita stemplem lustrzanym w pudełku ANA, piękny egzemplarz
PF 62
1 200 zł
1 250 zł
10 marek 1872/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, wyśmienity stan zachowania, patyna, moneta w pud.. 10 marek 1872/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, wyśmienity stan zachowania, patyna, moneta w pud..
987 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
10 marek 1872/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, wyśmienity stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA
MS 65
650 zł
675 zł
988 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
MS 65
650 zł
675 zł
10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, niespotykany stan zachowania, patyna, moneta w p.. 10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, niespotykany stan zachowania, patyna, moneta w p..
989 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, niespotykany stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA
MS 65
650 zł
675 zł
990 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
MS 65
650 zł
650 zł
10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, gabinetowy stan zachowania, patyna, moneta w pud.. 10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, gabinetowy stan zachowania, patyna, moneta w pud..
991 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, gabinetowy stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA
MS 66
650 zł
675 zł
Fryderyk August III 1904-1918, 5 marek 1914/E Muldenhütte, J. 136, patyna Fryderyk August III 1904-1918, 5 marek 1914/E Muldenhütte, J. 136, patyna
992 CESARSTWO NIEMIECKIE / SAKSONIA
Fryderyk August III 1904-1918, 5 marek 1914/E Muldenhütte, J. 136, patyna
250 zł
280 zł
3 marki 1931/A, Berlin, Stein, J. 348 3 marki 1931/A, Berlin, Stein, J. 348
993 NIEMCY / REPUBLIKA WEIMARSKA
3 marki 1931/A, Berlin, Stein, J. 348
St. Lustrz.
900 zł
1 050 zł
3 marki 1932/F, Stuttgart, Goethe, J. 350 3 marki 1932/F, Stuttgart, Goethe, J. 350
994 NIEMCY / REPUBLIKA WEIMARSKA
3 marki 1932/F, Stuttgart, Goethe, J. 350
St. Lustrz.
700 zł
620 zł