Aukcja nr 30
USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
986 | CESARSTWO NIEMIECKIE / ANHALT Fryderyk II 1904-1918, 3 marki 1909/A, Berlin, J. 23, moneta wybita stemplem lustrzanym w pudełku ANA, piękny egzemplarz |
PF 62 |
1 200 zł 1 250 zł
987 | PRUSY / Wilhelm I 1861-1888 10 marek 1872/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, wyśmienity stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA |
MS 65 |
650 zł 675 zł
988 | PRUSY / Wilhelm I 1861-1888 10 marek 1872/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, wyśmienity stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA |
MS 65 |
650 zł 675 zł
989 | PRUSY / Wilhelm I 1861-1888 10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, niespotykany stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA |
MS 65 |
650 zł 675 zł
990 | PRUSY / Wilhelm I 1861-1888 10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, niespotykany stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA |
MS 65 |
650 zł 650 zł
991 | PRUSY / Wilhelm I 1861-1888 10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, gabinetowy stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA |
MS 66 |
650 zł 675 zł
992 | CESARSTWO NIEMIECKIE / SAKSONIA Fryderyk August III 1904-1918, 5 marek 1914/E Muldenhütte, J. 136, patyna |
250 zł 280 zł