Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  MONETY OBCE  NIEMCY  CESARSTWO NIEMIECKIE
Fryderyk II 1904-1918, 3 marki 1909/A, Berlin, J. 23, moneta wybita stemplem lustrzanym w pudełku .. Fryderyk II 1904-1918, 3 marki 1909/A, Berlin, J. 23, moneta wybita stemplem lustrzanym w pudełku ..
986 CESARSTWO NIEMIECKIE / ANHALT
Fryderyk II 1904-1918, 3 marki 1909/A, Berlin, J. 23, moneta wybita stemplem lustrzanym w pudełku ANA, piękny egzemplarz
PF 62
1 200 zł
1 250 zł
10 marek 1872/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, wyśmienity stan zachowania, patyna, moneta w pud.. 10 marek 1872/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, wyśmienity stan zachowania, patyna, moneta w pud..
987 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
10 marek 1872/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, wyśmienity stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA
MS 65
650 zł
675 zł
988 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
MS 65
650 zł
675 zł
10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, niespotykany stan zachowania, patyna, moneta w p.. 10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, niespotykany stan zachowania, patyna, moneta w p..
989 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, niespotykany stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA
MS 65
650 zł
675 zł
990 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
MS 65
650 zł
650 zł
10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, gabinetowy stan zachowania, patyna, moneta w pud.. 10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, gabinetowy stan zachowania, patyna, moneta w pud..
991 PRUSY / Wilhelm I 1861-1888
10 marek 1873/A, Berlin, J. 242, Fr. 3819, złoto, gabinetowy stan zachowania, patyna, moneta w pudełku ANA
MS 66
650 zł
675 zł
Fryderyk August III 1904-1918, 5 marek 1914/E Muldenhütte, J. 136, patyna Fryderyk August III 1904-1918, 5 marek 1914/E Muldenhütte, J. 136, patyna
992 CESARSTWO NIEMIECKIE / SAKSONIA
Fryderyk August III 1904-1918, 5 marek 1914/E Muldenhütte, J. 136, patyna
250 zł
280 zł