Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
Jesteś w: A30  MONETY OBCE
1142 WATYKAN
zbiór 52 różnych monet z okresu pontyfikatu Jana Pawła I i Jana Pawła II, w tym 7 monet srebrnych
I/II
UNC/EF
200 zł
420 zł
dwudukat 1774/E, Karlsburg, Huszar 1830, Fr. 191, złoto 6.98 g, ładny egzemplarz dwudukat 1774/E, Karlsburg, Huszar 1830, Fr. 191, złoto 6.98 g, ładny egzemplarz
1143 AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780
dwudukat 1774/E, Karlsburg, Huszar 1830, Fr. 191, złoto 6.98 g, ładny egzemplarz
1 500 zł
1 800 zł
talar 1782 B, Krzemnica, Huszar 1869, Dav. 1168, patyna talar 1782 B, Krzemnica, Huszar 1869, Dav. 1168, patyna
1144 AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780
talar 1782 B, Krzemnica, Huszar 1869, Dav. 1168, patyna
150 zł
210 zł
talar 1783 A, Wiedeń, Huszar 1870, Dav. 1168 talar 1783 A, Wiedeń, Huszar 1870, Dav. 1168
1145 AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780
talar 1783 A, Wiedeń, Huszar 1870, Dav. 1168
150 zł
120 zł
1 krajcar 1849 NB, Nagybanya, Huszar 2097, bardzo ładnie zachowana moneta ze starą patyną 1 krajcar 1849 NB, Nagybanya, Huszar 2097, bardzo ładnie zachowana moneta ze starą patyną
1146 AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780
1 krajcar 1849 NB, Nagybanya, Huszar 2097, bardzo ładnie zachowana moneta ze starą patyną
150 zł
40 lirów 1810 M, Mediolan, Fr. 5, złoto 12.80 g 40 lirów 1810 M, Mediolan, Fr. 5, złoto 12.80 g
1147 AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780
40 lirów 1810 M, Mediolan, Fr. 5, złoto 12.80 g
1 000 zł
950 zł
40 lirów 1813 M, Mediolan, Fr. 5, złoto 12.86 g 40 lirów 1813 M, Mediolan, Fr. 5, złoto 12.86 g
1148 AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780
40 lirów 1813 M, Mediolan, Fr. 5, złoto 12.86 g
1 000 zł
950 zł
40 lirów 1814 M, Mediolan, Fr. 5, złoto 12.85 g 40 lirów 1814 M, Mediolan, Fr. 5, złoto 12.85 g
1149 AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780
40 lirów 1814 M, Mediolan, Fr. 5, złoto 12.85 g
1 000 zł
950 zł
20 lirów 1834, Turyn, (głowa orła), Fr. 1142, złoto 6.44 g 20 lirów 1834, Turyn, (głowa orła), Fr. 1142, złoto 6.44 g
1150 AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780
20 lirów 1834, Turyn, (głowa orła), Fr. 1142, złoto 6.44 g
450 zł
420 zł
20 lirów 1849, Genua, (kotwica), Fr. 1143, złoto 6.41 g 20 lirów 1849, Genua, (kotwica), Fr. 1143, złoto 6.41 g
1151 AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780
20 lirów 1849, Genua, (kotwica), Fr. 1143, złoto 6.41 g
450 zł
420 zł
1152 AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780
M. Gumowski- Dzieje mennicy toruńskiej, 180 str., 20 tablic i ilustracje w tekście, Toruń 1961, oprawa kartonowa
150 zł
120 zł
1153 AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780
Michał Wiszniewski- Pomniki historyi i literatury polskiej- 128 str, Kraków 1835, tomik w całości poświęcony numizmatyce polskiej i obcej, twarda oprawa
100 zł
80 zł
1154 AUSTRIA / Józef II - współregent 1765-1780
Spink and Son- Catalogue of the Peltzer Collection of American Coins, London 1927, 128 str., 13 tablic, twarda oprawa, ciekawa kolekcja monet Ameryki Północnej i Połu..
100 zł