Aukcja nr 3
USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
384 | KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825 50 złotych 1819, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage. 3., Fr. 105 (34). |
III VF |
500 zł 480 zł
385 | KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825 25 złotych 1824, j.w., Plage 17. R. Fr. 108 (37). |
II- EF- |
1 000 zł 1 300 zł
386 | KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825 25 złotych 1829, j.w., Plage 20. Fr. 110 (39). |
III VF |
750 zł 600 zł
387 | KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825 25 złotych, j.w., rysy. |
III VF |
550 zł | |
388 | KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825 10 złotych 1820, j.w., Plage 23. |
III VF |
650 zł 760 zł
389 | KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825 10 złotych 1822, j.w., Plage 25.R. |
III VF |
650 zł 610 zł
390 | KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825 10 złotych 1823, j.w., Plage 26. |
III VF |
650 zł 520 zł
391 | KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825 10 złotych 1824, j.w., Plage 27.R1. |
III VF |
650 zł 640 zł
392 | KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825 2 złote 1824, j.w., Plage 57. |
I- UNC- |
55 zł 270 zł
393 | KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage. 37. |
II- EF- |
50 zł 40 zł
394 | KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1830, Warszawa, Aw: j.w., Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 61. |
I- UNC- |
55 zł 160 zł
395 | KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1830, j.w., Plage 73. |
III VF |
20 zł 24 zł
396 | KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1832, j.w., Plage 76. |
II- EF- |
30 zł 70 zł
397 | KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855 1 złoty, j.w., Plage 77. R, odm. z małą głową. |
II- EF- |
30 zł | |
398 | KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1827, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 125. |
III VF |
10 zł 8 zł
399 | KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831 dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ramce, Plage 269, Fr. 114 (43). |
300 zł 305 zł
400 | KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał i napis, Plage 272. |
I- UNC- |
140 zł 205 zł
401 | KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831 pudełko w kolorze wiśniowo-brązowym z wytłoczonym napisem, zawierające komplet monet Powstania Listopadowego i banknot.Pudełko w stanie bardzo dobrym. |
II/III EF/VF |
900 zł 720 zł
402 | KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831 kubek srebrny z kompletem monet Powstania Listopadowego, punce, Austria, XIX w. Stan bardzo dobry. |
1 400 zł 1 300 zł
403 | KRÓLESTWO POLSKIE / Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i napis, Plage 299., Fr. 111 (40). |
III VF |
180 zł 180 zł