Aukcja nr 3

USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
Jesteś w: A3  POLSKA  KRÓLESTWO POLSKIE
50 złotych 1819, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage. 3., Fr. 105 (34). 50 złotych 1819, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage. 3., Fr. 105 (34).
384 KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825
50 złotych 1819, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage. 3., Fr. 105 (34).
500 zł
480 zł
25 złotych 1824, j.w., Plage 17. R. Fr. 108 (37). 25 złotych 1824, j.w., Plage 17. R. Fr. 108 (37).
385 KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825
25 złotych 1824, j.w., Plage 17. R. Fr. 108 (37).
1 000 zł
1 300 zł
25 złotych 1829, j.w., Plage 20. Fr. 110 (39). 25 złotych 1829, j.w., Plage 20. Fr. 110 (39).
386 KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825
25 złotych 1829, j.w., Plage 20. Fr. 110 (39).
750 zł
600 zł
387 KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825
25 złotych, j.w., rysy.
550 zł
10 złotych 1820, j.w., Plage 23. 10 złotych 1820, j.w., Plage 23.
388 KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825
10 złotych 1820, j.w., Plage 23.
650 zł
760 zł
10 złotych 1822, j.w., Plage 25.R. 10 złotych 1822, j.w., Plage 25.R.
389 KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825
10 złotych 1822, j.w., Plage 25.R.
650 zł
610 zł
10 złotych 1823, j.w., Plage 26. 10 złotych 1823, j.w., Plage 26.
390 KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825
10 złotych 1823, j.w., Plage 26.
650 zł
520 zł
10 złotych 1824, j.w., Plage 27.R1. 10 złotych 1824, j.w., Plage 27.R1.
391 KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825
10 złotych 1824, j.w., Plage 27.R1.
650 zł
640 zł
392 KRÓLESTWO POLSKIE / Aleksander I 1815-1825
2 złote 1824, j.w., Plage 57.
55 zł
270 zł
393 KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage. 37.
50 zł
40 zł
394 KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1830, Warszawa, Aw: j.w., Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 61.
55 zł
160 zł
395 KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1830, j.w., Plage 73.
20 zł
24 zł
396 KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1832, j.w., Plage 76.
30 zł
70 zł
397 KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855
1 złoty, j.w., Plage 77. R, odm. z małą głową.
30 zł
398 KRÓLESTWO POLSKIE / Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1827, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 125.
10 zł
8 zł
dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ramce, Plage 269, Fr. 114 (43). dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ramce, Plage 269, Fr. 114 (43).
399 KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831
dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ramce, Plage 269, Fr. 114 (43).
300 zł
305 zł
400 KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831
5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał i napis, Plage 272.
140 zł
205 zł
pudełko w kolorze wiśniowo-brązowym z wytłoczonym napisem, zawierające komplet monet Powstania Lis..
401 KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831
pudełko w kolorze wiśniowo-brązowym z wytłoczonym napisem, zawierające komplet monet Powstania Listopadowego i banknot.Pudełko w stanie bardzo dobrym.
II/III
EF/VF
900 zł
720 zł
kubek srebrny z kompletem monet Powstania Listopadowego, punce, Austria, XIX w. Stan bardzo dobry. kubek srebrny z kompletem monet Powstania Listopadowego, punce, Austria, XIX w. Stan bardzo dobry.
402 KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831
kubek srebrny z kompletem monet Powstania Listopadowego, punce, Austria, XIX w. Stan bardzo dobry.
1 400 zł
1 300 zł
403 KRÓLESTWO POLSKIE / Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał i napis, Plage 299., Fr. 111 (40).
180 zł
180 zł