Aukcja 3 / 402

USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992

kubek srebrny z kompletem monet Powstania Listopadowego, punce, Austria, XIX w. Stan bardzo dobry.

Numer: 402
Opis: KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831. kubek srebrny z kompletem monet Powstania Listopadowego, punce, Austria, XIX w. Stan bardzo dobry.
Stan: ,
Data sprzedaży: 23-11-1992
Cena szacunkowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 1 120 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Ilość odsłon: 1207