Aukcja nr 3

USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
Jesteś w: A3  POLSKA  Monety dominialne
368 Monety dominialne
2 grosze Stanisława Augusta Poniatowskiego 1767 z puncą jednostronną CB.
55 zł
369 Monety dominialne
40 groszy- pieniądz jednostronny, koniec XVIII w. początek XIX w., we wklęsłych prostokątach kolejno napisy: GOSTYŃSKI, Groszy i 40, pochodzący prawdopodobnie z Podola.
100 zł
280 zł