Aukcja nr 3

USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
344 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, H-Cz. 3062, Dav. 1618.
450 zł
390 zł
345 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1783, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 425. VIII.l., -R-, H-Cz. 3259 Rl. Dav. 1620.
450 zł
455 zł
346 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, j.w., Kop. 426. VIII.1.a., H-Cz. 3300, Dav. 1621.
III+/II-
VF+/EF-
150 zł
120 zł
347 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1793, Targowica, Warszawa, Aw: Wieniec i napis, Rw: Napis, Kop. 427. IX., -R-, H-Cz. 3353, Dav. 1622.
I/II
UNC/EF
600 zł
800 zł
348 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 428. X., H-Cz. 3375, Dav. 1623.
120 zł
125 zł
349 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 414. I.1., -R-, H-Cz. 3088 Rl.
250 zł
200 zł
350 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1778, Warszawa, j.w., Kop. 415. II.8., -R-, H-Cz. 3211 R2.
150 zł
120 zł
351 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 złote 1768, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop. 410. I.3.a., H-Cz. 3103.
40 zł
352 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 złote 1776, Warszawa, j.w., Kop. 410.I.11., H-Cz. 3189.
35 zł
353 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 złote 1785, Warszawa, j.w., Kop. 411. II.3., -R-, H-Cz. 3274.
45 zł
36 zł
354 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 złote 1791, Warszawa, j.w., Kop. 412. III.5., H-Cz. 3330, Dav. 1620.
30 zł
30 zł
355 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, j.w., Kop. 405. I.1.a., -R-, H-Cz. 3069.
40 zł
62 zł
356 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1785, Warszawa, j.w., Kop. 406. II.3., -R-, H-Cz. 3275.
40 zł
36 zł
357 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1787, Warszawa, j.w., Kop. 408. IV. 1., H-Cz. 3292.
45 zł
358 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1790, Warszawa, j.w., Kop. 408. IV.4., H-Cz. 3321.
30 zł
24 zł
359 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1771, próba, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Kociołek i napis, Kop. 409. V.a., -RR-, H-Cz. 3132 R3, T.5.
120 zł
160 zł
360 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szóstak 1765, Toruń, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Kop. 457. I., -RRR-, H-Cz. 3046 R4, T.6., piękna oryginalna stara patyna.
200 zł
600 zł
361 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze 1766, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Kop. 400. I.1., H-Cz. 3070.
25 zł
80 zł
362 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze 1769, Warszawa, j.w., Kop. 400..I.4., H-Cz. 3115.
20 zł
25 zł
363 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze 1772, Warszawa, j.w., Kop. 400. I.7.a., H-Cz. 3152.
12 zł
15 zł