Aukcja nr 3
USD/PLN: 1.520 | EUR/PLN: 1.880 | data: 23-11-1992
399 | KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831 dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ramce, Plage 269, Fr. 114 (43). |
300 zł 305 zł
400 | KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał i napis, Plage 272. |
I- UNC- |
140 zł 205 zł
401 | KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831 pudełko w kolorze wiśniowo-brązowym z wytłoczonym napisem, zawierające komplet monet Powstania Listopadowego i banknot.Pudełko w stanie bardzo dobrym. |
II/III EF/VF |
900 zł 720 zł
402 | KRÓLESTWO POLSKIE / Powstanie Listopadowe 1831 kubek srebrny z kompletem monet Powstania Listopadowego, punce, Austria, XIX w. Stan bardzo dobry. |
1 400 zł 1 300 zł