Aukcja nr 29
USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
693 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 |
III VF |
250 zł 200 zł
694 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, patyna |
III VF |
200 zł 210 zł
695 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła proste, Plage 276, bardzo ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
450 zł 1 650 zł
696 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, łapy Orła zgięte, Plage 279 |
III VF |
150 zł 290 zł
697 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282, ładnie zachowane, patyna |
450 zł 1 050 zł
698 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282 |
III VF |
150 zł 160 zł
699 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 pamiątkowe pudełko z kompletem monet Powstania Listopadowego, bez banknotu, oklejone ozdobnym papierem koloru wiśniowego. Na wieczku wytłoczone: Orzeł, złocony napis .. |
3 000 zł 3 550 zł
700 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294 |
II- EF- |
300 zł 390 zł
701 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294 |
250 zł 300 zł
702 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, ładnie zachowane |
300 zł 860 zł
703 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, bardzo ładny egzemplarz ze starą patyną |
I- UNC- |
350 zł 1 100 zł
704 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, patyna |
250 zł 400 zł
705 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323, patyna |
250 zł 360 zł
706 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Warszawa, Plage 320, rzadkie |
III VF |
250 zł 1 050 zł
707 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 328, bardzo ładny połysk menniczy, stara patyna |
400 zł 1 600 zł
708 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Plage 326 |
350 zł 410 zł
709 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333 |
250 zł 600 zł
710 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1844, Warszawa, Plage 433 |
300 zł 620 zł
711 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1844, Warszawa, Plage 433 |
II- EF- |
250 zł 310 zł
712 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1844, Warszawa, Plage 433 |
175 zł 220 zł