Aukcja nr 28

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Poznań, w napisie omyłkowo TIR zamiast TRI, Wal. podobny XVIII 19, Kurp. - trojak 1597, Poznań, w napisie omyłkowo TIR zamiast TRI, Wal. podobny XVIII 19, Kurp. -
334 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Poznań, w napisie omyłkowo TIR zamiast TRI, Wal. podobny XVIII 19, Kurp. -
150 zł
340 zł
trojak 1597, Lublin, Wal. LXXIII 1 (R1), Kurp. podobny 956 (R), ale inne przerywniki trojak 1597, Lublin, Wal. LXXIII 1 (R1), Kurp. podobny 956 (R), ale inne przerywniki
335 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Wal. LXXIII 1 (R1), Kurp. podobny 956 (R), ale inne przerywniki
200 zł
280 zł
trojak 1597, Lublin, Wal. LXXX 5 (R), Kurp. 977 (R1) trojak 1597, Lublin, Wal. LXXX 5 (R), Kurp. 977 (R1)
336 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Lublin, Wal. LXXX 5 (R), Kurp. 977 (R1)
125 zł
140 zł
trojak 1598, Olkusz, na awersie trzy kwiatki, podobny Wal. LXVI 47, Kurp. 1111, rzadki trojak 1598, Olkusz, na awersie trzy kwiatki, podobny Wal. LXVI 47, Kurp. 1111, rzadki
337 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Olkusz, na awersie trzy kwiatki, podobny Wal. LXVI 47, Kurp. 1111, rzadki
300 zł
360 zł
trojak 1598, Poznań, rzadszy typ z literą P z lewej strony herbu Lewart, Wal. XXII 1, Kurp. 1077 (.. trojak 1598, Poznań, rzadszy typ z literą P z lewej strony herbu Lewart, Wal. XXII 1, Kurp. 1077 (..
338 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Poznań, rzadszy typ z literą P z lewej strony herbu Lewart, Wal. XXII 1, Kurp. 1077 (R3)
125 zł
100 zł
trojak 1598, Lublin, Wal. LXXXVI 9, Kurp. 1045(R), patyna trojak 1598, Lublin, Wal. LXXXVI 9, Kurp. 1045(R), patyna
339 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Lublin, Wal. LXXXVI 9, Kurp. 1045(R), patyna
125 zł
180 zł
trojak 1598 Kraków, odmiana z literami HR-HT w ligaturze, Wal. XC 1 (R1), Kurp. 1123 (R2), patyna trojak 1598 Kraków, odmiana z literami HR-HT w ligaturze, Wal. XC 1 (R1), Kurp. 1123 (R2), patyna
340 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598 Kraków, odmiana z literami HR-HT w ligaturze, Wal. XC 1 (R1), Kurp. 1123 (R2), patyna
150 zł
220 zł
trojak 1599, Wschowa, Kurp. XLV 11, Kurp. 1151 (R1) trojak 1599, Wschowa, Kurp. XLV 11, Kurp. 1151 (R1)
341 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wschowa, Kurp. XLV 11, Kurp. 1151 (R1)
100 zł
130 zł
trojak 1599, Wilno, Kurp. 2149 (R6), Gum. 1343, T. 15, ładnie zachowany egzemplarz ze starą patyną trojak 1599, Wilno, Kurp. 2149 (R6), Gum. 1343, T. 15, ładnie zachowany egzemplarz ze starą patyną
342 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1599, Wilno, Kurp. 2149 (R6), Gum. 1343, T. 15, ładnie zachowany egzemplarz ze starą patyną
1 250 zł
1 900 zł
trojak 1601, Wschowa, Wal. LIII 1, Kurp. 1276 (R) trojak 1601, Wschowa, Wal. LIII 1, Kurp. 1276 (R)
343 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wschowa, Wal. LIII 1, Kurp. 1276 (R)
100 zł
160 zł
trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Wal. XCI 5, Kurp. 1256 R4, ładnie zachowany trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Wal. XCI 5, Kurp. 1256 R4, ładnie zachowany
344 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w lewo, Wal. XCI 5, Kurp. 1256 R4, ładnie zachowany
400 zł
580 zł
trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w prawo, Wal. XCII 1, Kurp. 1253 (R1), moneta wybi.. trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w prawo, Wal. XCII 1, Kurp. 1253 (R1), moneta wybi..
345 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, odmiana z popiersiem króla w prawo, Wal. XCII 1, Kurp. 1253 (R1), moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem
150 zł
160 zł
trojak 1601, Wilno, odmiana z literą V pod herbem Łabędź, Kurp. 2157 (R5), Gum. 1346, T. 8, patyna trojak 1601, Wilno, odmiana z literą V pod herbem Łabędź, Kurp. 2157 (R5), Gum. 1346, T. 8, patyna
346 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Wilno, odmiana z literą V pod herbem Łabędź, Kurp. 2157 (R5), Gum. 1346, T. 8, patyna
1 250 zł
1 900 zł
trojak 1602, Kraków, Wal. XCII 4, Kurp. 1320 (R2), patyna trojak 1602, Kraków, Wal. XCII 4, Kurp. 1320 (R2), patyna
347 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1602, Kraków, Wal. XCII 4, Kurp. 1320 (R2), patyna
125 zł
240 zł
trojak 1605, Kraków, Wal. XCII 22, Kurp. 1345 (R4) trojak 1605, Kraków, Wal. XCII 22, Kurp. 1345 (R4)
348 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1605, Kraków, Wal. XCII 22, Kurp. 1345 (R4)
250 zł
360 zł
trojak 1606, Kraków, Wal. XCII 12 (R1), Kurp. 1348 (R5), T. 4, rzadki trojak 1606, Kraków, Wal. XCII 12 (R1), Kurp. 1348 (R5), T. 4, rzadki
349 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1606, Kraków, Wal. XCII 12 (R1), Kurp. 1348 (R5), T. 4, rzadki
500 zł
740 zł
falsyfikat trojaka z epoki z datą 1603, podobny Wal. C 27, Kurp. 1338 (R2) falsyfikat trojaka z epoki z datą 1603, podobny Wal. C 27, Kurp. 1338 (R2)
350 Zygmunt III Waza 1587-1632
falsyfikat trojaka z epoki z datą 1603, podobny Wal. C 27, Kurp. 1338 (R2)
III-
VF-
100 zł
120 zł
półtorak 1614, Kraków, na rewersie znak haki, Kurp. 414 (R6), Gum. 958, T. 10 ?, bardzo rzadki, pa.. półtorak 1614, Kraków, na rewersie znak haki, Kurp. 414 (R6), Gum. 958, T. 10 ?, bardzo rzadki, pa..
351 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1614, Kraków, na rewersie znak haki, Kurp. 414 (R6), Gum. 958, T. 10 ?, bardzo rzadki, patyna
500 zł
500 zł
półtorak 1617, Bydgoszcz, odmiana z herbem Sas bez obwódek, Kurp. 457 (R3), Gum. 966 półtorak 1617, Bydgoszcz, odmiana z herbem Sas bez obwódek, Kurp. 457 (R3), Gum. 966
352 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1617, Bydgoszcz, odmiana z herbem Sas bez obwódek, Kurp. 457 (R3), Gum. 966
80 zł
120 zł
półtorak 1620, Ryga, odmiana bez znaku lisek, Kurp. 2485 (R2), Gum. 1446, patyna półtorak 1620, Ryga, odmiana bez znaku lisek, Kurp. 2485 (R2), Gum. 1446, patyna
353 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1620, Ryga, odmiana bez znaku lisek, Kurp. 2485 (R2), Gum. 1446, patyna
150 zł
220 zł