Aukcja nr 28
USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
1159 | ROSJA / Katarzyna I 1725-1727 5 kopiejek 1726, Moskwa, Bitkin 86, Uzd. 2453, uszkodzone tło na rewersie, patyna |
III VF |
100 zł 100 zł