Aukcja nr 28
USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
1150 | ROSJA / Piotr I 1682-1725 rubel 1721, Moskwa, Aw: Popiersie i litera K, napis wokoło, Rw: Dwugłowy orzeł i napis wokoło, Bitkin 274, Uzd. 598 |
III VF |
1 200 zł 960 zł
1151 | ROSJA / Piotr I 1682-1725 połtina 1721, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Dwugłowy orzeł i napis wokoło, Bitkin 413, Uzd. 600 |
III VF |
600 zł 840 zł
1152 | ROSJA / Piotr I 1682-1725 połtina 1721, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Dwugłowy orzeł i napis wokoło, Bitkin 413, Uzd. 600, moneta w pudełku ANACS |
III VF |
600 zł 600 zł
1153 | ROSJA / Piotr I 1682-1725 połtina 1724, Moskwa, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Dwugłowy orzeł i napis wokoło, Bitkin 572, Uzd. 622 |
800 zł 1 100 zł
1154 | ROSJA / Piotr I 1682-1725 10 dienieg (5 kopiejek) 1704, Moskwa, Bitkin 518, Uzd. 479, rzadkie |
II- EF- |
600 zł 2 000 zł
1155 | ROSJA / Piotr I 1682-1725 ałtyn 1704, Moskwa, kropka po dacie, Bitkin 604, Uzd. 481, patyna |
II- EF- |
250 zł 300 zł
1156 | ROSJA / Piotr I 1682-1725 dienga 1704, Moskwa, Bitkin 1121, Uzd. 2267 |
III VF |
150 zł 120 zł
1157 | ROSJA / Piotr I 1682-1725 połuszka 1719, Moskwa, Bitkin 1699, Uzd. 2416, rzadka |
III VF |
125 zł | |
1158 | ROSJA / Piotr I 1682-1725 żeton brodowy 1705, na rewersie kontrasygnata, Bitkin 1889 (R1), rzadki |
III VF |
400 zł 1 200 zł