Aukcja nr 26

USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
Jesteś w: A26  MONETY OBCE  AUSTRIA
guldentalar 1566, Kutna Hora, Aw: Popiersie, napis wokół, Rw: Dwugłowy orzeł i napis wokół, Dav. 4.. guldentalar 1566, Kutna Hora, Aw: Popiersie, napis wokół, Rw: Dwugłowy orzeł i napis wokół, Dav. 4..
1093 AUSTRIA / Maksymilian II 1564-1576
guldentalar 1566, Kutna Hora, Aw: Popiersie, napis wokół, Rw: Dwugłowy orzeł i napis wokół, Dav. 46, Voglhuber 74, drobne uszkodzenie rewersu
500 zł
400 zł
guldentalar 1569, Kutna Hora, Aw: Popiersie, napis wokół, Rw: Dwugłowy orzeł i napis wokół, Dav. 4.. guldentalar 1569, Kutna Hora, Aw: Popiersie, napis wokół, Rw: Dwugłowy orzeł i napis wokół, Dav. 4..
1094 AUSTRIA / Maksymilian II 1564-1576
guldentalar 1569, Kutna Hora, Aw: Popiersie, napis wokół, Rw: Dwugłowy orzeł i napis wokół, Dav. 46, Voglhuber 74, ładnie zachowany
1 250 zł
1 000 zł
talar 1603, Ensisheim, Aw: Popiersie i napis wokół, Rw: Tarcza herbowa, wokół napis, Dav. 3034, Vo.. talar 1603, Ensisheim, Aw: Popiersie i napis wokół, Rw: Tarcza herbowa, wokół napis, Dav. 3034, Vo..
1095 AUSTRIA / Rudolf II 1576-1612
talar 1603, Ensisheim, Aw: Popiersie i napis wokół, Rw: Tarcza herbowa, wokół napis, Dav. 3034, Voglhuber 95/II
450 zł
430 zł
talar 1605, Hall, Aw: Popiersie i napis wokół, Rw: Tarcza herbowa, wokół napis, Dav.3034, Voglhube.. talar 1605, Hall, Aw: Popiersie i napis wokół, Rw: Tarcza herbowa, wokół napis, Dav.3034, Voglhube..
1096 AUSTRIA / Rudolf II 1576-1612
talar 1605, Hall, Aw: Popiersie i napis wokół, Rw: Tarcza herbowa, wokół napis, Dav.3034, Voglhuber 96/V, mała rysa na policzku, patyna
400 zł
410 zł
talar 1616, Ensisheim, Aw: popiersie i napis wokół, Rw: Tarcza herbowa, wokół napis, Dav. 3326, Vo.. talar 1616, Ensisheim, Aw: popiersie i napis wokół, Rw: Tarcza herbowa, wokół napis, Dav. 3326, Vo..
1097 AUSTRIA / Maksymilian -arcyksiążę 1612-1618
talar 1616, Ensisheim, Aw: popiersie i napis wokół, Rw: Tarcza herbowa, wokół napis, Dav. 3326, Voglhuber 121/III, patyna
450 zł
600 zł
talar 1621, Wiedeń, Aw: Popiersie i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Dav.3076, Herinek 366, uszk.. talar 1621, Wiedeń, Aw: Popiersie i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Dav.3076, Herinek 366, uszk..
1098 AUSTRIA / Ferdynand II 1619-1637
talar 1621, Wiedeń, Aw: Popiersie i napis, Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Dav.3076, Herinek 366, uszkodzony rewers
350 zł
10 krajcarów 1629, Hall, Moser-Tursky 477 10 krajcarów 1629, Hall, Moser-Tursky 477
1099 AUSTRIA / Leopold -arcyksiążę 1619-1632
10 krajcarów 1629, Hall, Moser-Tursky 477
100 zł
10 dukatowa odbitka w złocie Schautalara (talara okazowego) 1686, wybitego w Krzemnicy dla uczczen.. 10 dukatowa odbitka w złocie Schautalara (talara okazowego) 1686, wybitego w Krzemnicy dla uczczen..
1100 AUSTRIA / Leopold I 1657-1705
10 dukatowa odbitka w złocie Schautalara (talara okazowego) 1686, wybitego w Krzemnicy dla uczczenia zwycięstwa antytureckiej koalicji podczas oblężenia Budapesztu. A..
III-
VF-
7 000 zł
talar 1822, Wiedeń, Dav. 7, Herinek 307 talar 1822, Wiedeń, Dav. 7, Herinek 307
1101 AUSTRIA / Franciszek II (I) 1792-1835
talar 1822, Wiedeń, Dav. 7, Herinek 307
200 zł
200 zł
zestaw monet 20 krajcarowych 1810 Wiedeń, 1816 Krzemnica, 1819 Mediolan, 1823, 1827, 1828 i 1830 W..
1102 AUSTRIA / Franciszek II (I) 1792-1835
zestaw monet 20 krajcarowych 1810 Wiedeń, 1816 Krzemnica, 1819 Mediolan, 1823, 1827, 1828 i 1830 Wiedeń, 1830 Krzemnica, 1832 Wiedeń oraz 1834 Krzemnica, razem 12 sztuk
I/III+
300 zł
240 zł
8 forenów = 20 franków 1887, Wiedeń, Fr. 419, złoto, 6.44 g 8 forenów = 20 franków 1887, Wiedeń, Fr. 419, złoto, 6.44 g
1103 AUSTRIA / Franciszek Józef I 1848-1916
8 forenów = 20 franków 1887, Wiedeń, Fr. 419, złoto, 6.44 g
300 zł
320 zł
2 guldeny 1885, Wiedeń, Herinek 514, minimalne uszkodzenie na krawędzi 2 guldeny 1885, Wiedeń, Herinek 514, minimalne uszkodzenie na krawędzi
1104 AUSTRIA / Franciszek Józef I 1848-1916
2 guldeny 1885, Wiedeń, Herinek 514, minimalne uszkodzenie na krawędzi
200 zł