Aukcja nr 26

USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
Jesteś w: A26  MEDALE I PLAKIETY  ROSJA
medal nagrodowy autorstwa T. Iwanowa 1770 r. przyznawany za wojnę z Turkami i Tatarami na rzece Ka.. medal nagrodowy autorstwa T. Iwanowa 1770 r. przyznawany za wojnę z Turkami i Tatarami na rzece Ka..
1072 ROSJA
medal nagrodowy autorstwa T. Iwanowa 1770 r. przyznawany za wojnę z Turkami i Tatarami na rzece Kagule, Aw: Popiersie Katarzyny II i napis w otoku, Rw: Poziomy napis ..
5 500 zł
Wszechrosyjska Wystawa 1882 r.- medal autorstwa W. Aleksiejewa, Aw: Popiersie Aleksandra III w pra.. Wszechrosyjska Wystawa 1882 r.- medal autorstwa W. Aleksiejewa, Aw: Popiersie Aleksandra III w pra..
1073 ROSJA
Wszechrosyjska Wystawa 1882 r.- medal autorstwa W. Aleksiejewa, Aw: Popiersie Aleksandra III w prawo i napis, Rw: Personifikacja Rosji siedząca na wprost z insygniami..
800 zł
medal nagrodowy za gorliwość sygn, Aw: Popiersie Aleksandra III i napis w otoku, Rw: Napis w otoku.. medal nagrodowy za gorliwość sygn, Aw: Popiersie Aleksandra III i napis w otoku, Rw: Napis w otoku..
1074 ROSJA
medal nagrodowy za gorliwość sygn, Aw: Popiersie Aleksandra III i napis w otoku, Rw: Napis w otoku , Czepurnow 765, srebro 29 mm, 16.42 g, brak zawieszki
200 zł
220 zł
Anton Gregorowicz Rubinstein- medal sygn. Grillich syn. 1894 r, Aw: Popiersie pianisty w lewo i na.. Anton Gregorowicz Rubinstein- medal sygn. Grillich syn. 1894 r, Aw: Popiersie pianisty w lewo i na..
1075 ROSJA
Anton Gregorowicz Rubinstein- medal sygn. Grillich syn. 1894 r, Aw: Popiersie pianisty w lewo i napis w otoku, po bokach daty 1828- 1894, Rw: Płacząca muza przy forte..
125 zł
100 zł