Aukcja nr 26

USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
Jesteś w: A26  MEDALE I PLAKIETY  POLSKA
Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Czerniowcach 1870-medal autorstwa Leisera, Aw: Herb Mołdawii pod ko.. Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Czerniowcach 1870-medal autorstwa Leisera, Aw: Herb Mołdawii pod ko..
979 POLSKA
Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Czerniowcach 1870-medal autorstwa Leisera, Aw: Herb Mołdawii pod koroną królewską, w otoku napis rumuński, Rw: Wieniec i napis w otoku,..
400 zł
320 zł
Wystawa Rękodzielniczo-Przemysłowa w Krakowie 1870 r., Aw: Herb Krakowa i napis w otoku, Rw: W wie.. Wystawa Rękodzielniczo-Przemysłowa w Krakowie 1870 r., Aw: Herb Krakowa i napis w otoku, Rw: W wie..
980 POLSKA
Wystawa Rękodzielniczo-Przemysłowa w Krakowie 1870 r., Aw: Herb Krakowa i napis w otoku, Rw: W wień- cu laurowym napis poziomy UMIEJĘTNEJ I WYTRWAŁEJ PRACY 1870, brąz..
125 zł
210 zł
Teodor Berg- medal autorstwa J. Minheymera 1872 r., wybity z okazji 60-lecia służby wojskowej feld.. Teodor Berg- medal autorstwa J. Minheymera 1872 r., wybity z okazji 60-lecia służby wojskowej feld..
981 POLSKA
Teodor Berg- medal autorstwa J. Minheymera 1872 r., wybity z okazji 60-lecia służby wojskowej feldmarszałka, Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku THEODORO COMITI DE B..
600 zł
660 zł
hr. Seweryn Mielżyński- medal pośmiertny 1871 r., Aw: Napis poziomy SEWERYN HR MIELŻYŃSKI. Rw: W w.. hr. Seweryn Mielżyński- medal pośmiertny 1871 r., Aw: Napis poziomy SEWERYN HR MIELŻYŃSKI. Rw: W w..
982 POLSKA
hr. Seweryn Mielżyński- medal pośmiertny 1871 r., Aw: Napis poziomy SEWERYN HR MIELŻYŃSKI. Rw: W wieńcu dębowo-laurowym napis poziomy CNOCIE CZEŚĆ, H-Cz. 6114 R3, brą..
100 zł
80 zł
Teodor Morawski- medal nieznanego autora ofiarowany znakomitemu historykowi przez Towarzystwo Lite.. Teodor Morawski- medal nieznanego autora ofiarowany znakomitemu historykowi przez Towarzystwo Lite..
983 POLSKA
Teodor Morawski- medal nieznanego autora ofiarowany znakomitemu historykowi przez Towarzystwo Literackie w Paryżu 1873 r., Aw: Otwarta księga, u dołu gałązki laurowe ..
250 zł
200 zł
Franciszek Karpiński- medal autorstwa M. Kurnatowskiego wybity z okazji odsłonięcia pomnika poety .. Franciszek Karpiński- medal autorstwa M. Kurnatowskiego wybity z okazji odsłonięcia pomnika poety ..
984 POLSKA
Franciszek Karpiński- medal autorstwa M. Kurnatowskiego wybity z okazji odsłonięcia pomnika poety w Kołomyi w 1880 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: Napi..
100 zł
220 zł
Artur Grottger- medal autorstwa M. Kurnatowskiego wybity z okazji odsłonięcia pomnika artysty w 18.. Artur Grottger- medal autorstwa M. Kurnatowskiego wybity z okazji odsłonięcia pomnika artysty w 18..
985 POLSKA
Artur Grottger- medal autorstwa M. Kurnatowskiego wybity z okazji odsłonięcia pomnika artysty w 1880 r., Aw: Popiersie artysty zwrócone w lewo i napis w otoku, u dołu..
100 zł
130 zł
Jan Długosz- medal autorstwa W. Głowackiego wybity w 1880 r z okazji 400-lecia śmierci historyka w.. Jan Długosz- medal autorstwa W. Głowackiego wybity w 1880 r z okazji 400-lecia śmierci historyka w..
986 POLSKA
Jan Długosz- medal autorstwa W. Głowackiego wybity w 1880 r z okazji 400-lecia śmierci historyka w Krakowie, Aw: Popiersie w czepcu w prawo i napis w otoku, Rw: Otwar..
100 zł
270 zł
kościół ewangelicko-augsburski w Warszawie- medal autorstwa Szymona Puscha wybity z okazji 100-let.. kościół ewangelicko-augsburski w Warszawie- medal autorstwa Szymona Puscha wybity z okazji 100-let..
987 POLSKA
kościół ewangelicko-augsburski w Warszawie- medal autorstwa Szymona Puscha wybity z okazji 100-letniej rocznicy budowy i renowacji w 1881 r., Aw: Fasada kościoła i na..
300 zł
310 zł
obraz Matki Boskiej Częstochowskiej - medal z okazji 500-nej rocznicy pobytu obrazu na Jasnej Górz.. obraz Matki Boskiej Częstochowskiej - medal z okazji 500-nej rocznicy pobytu obrazu na Jasnej Górz..
988 POLSKA
obraz Matki Boskiej Częstochowskiej - medal z okazji 500-nej rocznicy pobytu obrazu na Jasnej Górze, sygn. K. B. 1882 r., Aw: Obraz podtrzymywany przez dwa anioły i n..
150 zł
210 zł
Alojzy Żółkowski- medal na pamiątkę 50-letniej pracy na scenie 1882 r., Aw: Popiersie trzy czwarte.. Alojzy Żółkowski- medal na pamiątkę 50-letniej pracy na scenie 1882 r., Aw: Popiersie trzy czwarte..
989 POLSKA
Alojzy Żółkowski- medal na pamiątkę 50-letniej pracy na scenie 1882 r., Aw: Popiersie trzy czwarte w prawo i napis u góry, Rw: Napis poziomy w wieńcu i data, H-Cz. 81..
125 zł
100 zł
srebrne wesele Jana i Zofii Szeptyckich - medal 1886 r., Aw: Pod koroną hrabiowską herby Szeptycki.. srebrne wesele Jana i Zofii Szeptyckich - medal 1886 r., Aw: Pod koroną hrabiowską herby Szeptycki..
990 POLSKA
srebrne wesele Jana i Zofii Szeptyckich - medal 1886 r., Aw: Pod koroną hrabiowską herby Szeptycki i Bończa, napis w otoku, Rw: Napis NA PAMIĄTKĘ SREBRNEGO WESELA D 1..
125 zł
210 zł
otwarcie Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego - medal wydany staraniem M. Kurnatowskiego w.. otwarcie Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego - medal wydany staraniem M. Kurnatowskiego w..
991 POLSKA
otwarcie Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego - medal wydany staraniem M. Kurnatowskiego w 1887 r., Aw: Święty Stanisław z godłem Polski, Rw: Budynek Collegiu..
150 zł
310 zł
300-lat Gimnazjum św. Anny w Krakowie- medal autorstwa Johanna Schwendtnera 1888 r., Aw: Postać św.. 300-lat Gimnazjum św. Anny w Krakowie- medal autorstwa Johanna Schwendtnera 1888 r., Aw: Postać św..
992 POLSKA
300-lat Gimnazjum św. Anny w Krakowie- medal autorstwa Johanna Schwendtnera 1888 r., Aw: Postać św. Stanisława z godłem Polski i napis w otoku ZA PANOWANIA ZYGMUNTA I..
150 zł
210 zł
300-lecie Gimnazjum św. Anny w Krakowie 1888 r., H-Cz.8010, cynk 53 mm, 39.52 g 300-lecie Gimnazjum św. Anny w Krakowie 1888 r., H-Cz.8010, cynk 53 mm, 39.52 g
993 POLSKA
300-lecie Gimnazjum św. Anny w Krakowie 1888 r., H-Cz.8010, cynk 53 mm, 39.52 g
125 zł
Stanisław Dunin Borkowski- medal pamiątkowy wykonany w Zakładzie Szapiry Syn we Lwowie, Aw: Po- pi.. Stanisław Dunin Borkowski- medal pamiątkowy wykonany w Zakładzie Szapiry Syn we Lwowie, Aw: Po- pi..
994 POLSKA
Stanisław Dunin Borkowski- medal pamiątkowy wykonany w Zakładzie Szapiry Syn we Lwowie, Aw: Po- piersie trzy czwarte w lewo i napis, Rw: W wieńcu laurowym napis pozio..
150 zł
170 zł
100-rocznica Powstania Kościuszkowskiego- medal autorstwa J. Zgrzyta 1894 r., Aw: Popiersie Kościu.. 100-rocznica Powstania Kościuszkowskiego- medal autorstwa J. Zgrzyta 1894 r., Aw: Popiersie Kościu..
995 POLSKA
100-rocznica Powstania Kościuszkowskiego- medal autorstwa J. Zgrzyta 1894 r., Aw: Popiersie Kościuszki w prawo i napis w otoku, sygn. J. Zgrzyt, Rw: Przy drzewie z go..
125 zł
160 zł
Konstanty Górski- medal autorstwa P. Welońskiego 1897 r., Aw: Popiersie w lewo, Rw: Napis w otoku .. Konstanty Górski- medal autorstwa P. Welońskiego 1897 r., Aw: Popiersie w lewo, Rw: Napis w otoku ..
996 POLSKA
Konstanty Górski- medal autorstwa P. Welońskiego 1897 r., Aw: Popiersie w lewo, Rw: Napis w otoku KONSTANTEMU GÓRSKIEMU WSPÓŁPRACOWNICY WARSZ. TOW. UBEZP. OD OGNIA, p..
150 zł
Virtuti et Diligentiae- medal Zakładu w Chyrowie autorstwa ks. A. Piątkiewicza, nie datowany (1901.. Virtuti et Diligentiae- medal Zakładu w Chyrowie autorstwa ks. A. Piątkiewicza, nie datowany (1901..
997 POLSKA
Virtuti et Diligentiae- medal Zakładu w Chyrowie autorstwa ks. A. Piątkiewicza, nie datowany (1901 r), Aw: Widok Zakładu i monogram Chrystusa u góry, Rw: W wieńcu lau..
300 zł
560 zł
Towarzystwo Ornitologiczne w Gdańsku- medal sygn. G. Loos, Aw: Herb Gdańska podtrzymywany przez dw.. Towarzystwo Ornitologiczne w Gdańsku- medal sygn. G. Loos, Aw: Herb Gdańska podtrzymywany przez dw..
998 POLSKA
Towarzystwo Ornitologiczne w Gdańsku- medal sygn. G. Loos, Aw: Herb Gdańska podtrzymywany przez dwa lwy, napis w otoku ORNITHOLOGISCHER VEREIN DANZIG, Rw: W wieńcu dę..
100 zł
330 zł