Aukcja nr 26

USD/PLN: 4.050 | EUR/PLN: 3.700 | data: 18-05-2002
Jesteś w: A26  MEDALE I PLAKIETY
200-lecie urodzin Fryderyka Wielkiego- medal autorstwa Oertela 1912 r., Aw: Popiersia Fryderyka Wi.. 200-lecie urodzin Fryderyka Wielkiego- medal autorstwa Oertela 1912 r., Aw: Popiersia Fryderyka Wi..
1059 NIEMCY
200-lecie urodzin Fryderyka Wielkiego- medal autorstwa Oertela 1912 r., Aw: Popiersia Fryderyka Wielkiego w kapeluszu i cesarza Wilhelma II w pikelhaubie w lewo, Rw: ..
125 zł
135 zł
100-lecie odnowy Prus 1913 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku FRIEDRICH WILHEM III KÖNIG VO.. 100-lecie odnowy Prus 1913 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku FRIEDRICH WILHEM III KÖNIG VO..
1060 NIEMCY
100-lecie odnowy Prus 1913 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku FRIEDRICH WILHEM III KÖNIG VON PREUSSEN, Rw: W kartuszu Krzyż Żelazny i napis poziomy, srebro 34 ..
125 zł
110 zł
gen. von Einem- medal autorstwa Lauera, Aw: Popiersie trzy czwarte w lewo i napis, Rw: W wieńcu dę.. gen. von Einem- medal autorstwa Lauera, Aw: Popiersie trzy czwarte w lewo i napis, Rw: W wieńcu dę..
1061 NIEMCY
gen. von Einem- medal autorstwa Lauera, Aw: Popiersie trzy czwarte w lewo i napis, Rw: W wieńcu dębowym miecz, Krzyż Żelazny i napis patriotyczny, srebro 33 mm, patyna
100 zł
80 zł
wojna światowa 1914 r., Aw: Popiersie feldmarszałka Hindenburga trzy czwarte w prawo i napis, Rw: .. wojna światowa 1914 r., Aw: Popiersie feldmarszałka Hindenburga trzy czwarte w prawo i napis, Rw: ..
1062 NIEMCY
wojna światowa 1914 r., Aw: Popiersie feldmarszałka Hindenburga trzy czwarte w prawo i napis, Rw: Scena z pola bitwy, w otoku napis FELDZUG GEG. FRANKREICH, RUSSLAND ..
100 zł
80 zł
krążownik S. M. S. Emden- medal autorstwa Lauera 1914 r., Aw: Popiersie na wprost i napis FREGATTE.. krążownik S. M. S. Emden- medal autorstwa Lauera 1914 r., Aw: Popiersie na wprost i napis FREGATTE..
1063 NIEMCY
krążownik S. M. S. Emden- medal autorstwa Lauera 1914 r., Aw: Popiersie na wprost i napis FREGATTEN- KAPITÄN VON MÜLLER, Rw: Krążownik na morzu i napis w kartuszu DER..
100 zł
80 zł
wypowiedzenie wojny przez Reichstag 1914 r.- medal autorstwa Lauera, Aw: Trzej wojownicy z mieczam.. wypowiedzenie wojny przez Reichstag 1914 r.- medal autorstwa Lauera, Aw: Trzej wojownicy z mieczam..
1064 NIEMCY
wypowiedzenie wojny przez Reichstag 1914 r.- medal autorstwa Lauera, Aw: Trzej wojownicy z mieczami składają przysięgę przy ołtarzu, Rw: Dwa orły cesarskie a pod nimi..
100 zł
100-lecie Pomorza Zachodniego pod władzą pruską- medal autorstwa Karla Goetza 1915 r., Aw: Orzeł w.. 100-lecie Pomorza Zachodniego pod władzą pruską- medal autorstwa Karla Goetza 1915 r., Aw: Orzeł w..
1065 NIEMCY
100-lecie Pomorza Zachodniego pod władzą pruską- medal autorstwa Karla Goetza 1915 r., Aw: Orzeł w ko- ronie lecący nad godłem Pomorza i daty 1815-1915, Rw: Widok wys..
125 zł
165 zł
Otto Bismarck - medal autorstwa Lauera dedykowany twórcy niemieckiej jedności i wielkości z okazji.. Otto Bismarck - medal autorstwa Lauera dedykowany twórcy niemieckiej jedności i wielkości z okazji..
1066 NIEMCY
Otto Bismarck - medal autorstwa Lauera dedykowany twórcy niemieckiej jedności i wielkości z okazji 100-lecia urodzin, Aw: Popiersie w pikelhaubie w lewo i napis, Rw: ..
100 zł
80 zł
Dr. Hugo Eckener- medal z okazji lotu sterowca do Ameryki 1924 r., Aw: Popiersie na wprost i napis.. Dr. Hugo Eckener- medal z okazji lotu sterowca do Ameryki 1924 r., Aw: Popiersie na wprost i napis..
1067 NIEMCY
Dr. Hugo Eckener- medal z okazji lotu sterowca do Ameryki 1924 r., Aw: Popiersie na wprost i napis, Rw: Sterowiec nad wybrzeżem morskim i napis w odcinku, u góry AMER..
125 zł
100 zł
przelot nad Atlantykiem- medal autorstwa Karla Goetza 1928 r., Aw: Popiersia trzech pilotów w praw.. przelot nad Atlantykiem- medal autorstwa Karla Goetza 1928 r., Aw: Popiersia trzech pilotów w praw..
1068 NIEMCY
przelot nad Atlantykiem- medal autorstwa Karla Goetza 1928 r., Aw: Popiersia trzech pilotów w prawo i w otoku FITZMAURICE VON HÜNEFELD KOHL, Rw: Samolot nad oceanem, ..
125 zł
100 zł
przelot nad Atlantykiem ze wschodu na zachód- medal sygn. I. B., 1928 r., Aw: Głowa lotnika w czap.. przelot nad Atlantykiem ze wschodu na zachód- medal sygn. I. B., 1928 r., Aw: Głowa lotnika w czap..
1069 NIEMCY
przelot nad Atlantykiem ze wschodu na zachód- medal sygn. I. B., 1928 r., Aw: Głowa lotnika w czapce i napis w otoku ERSTER OST-WEST OZEANFLUG 13.APRIL 1928, Rw: Samo..
200 zł
160 zł
900-lecie cesarskiej katedry w Spirze - medal autorstwa K. Goetza 1930 r., Aw: Popiersia trzech ce.. 900-lecie cesarskiej katedry w Spirze - medal autorstwa K. Goetza 1930 r., Aw: Popiersia trzech ce..
1070 NIEMCY
900-lecie cesarskiej katedry w Spirze - medal autorstwa K. Goetza 1930 r., Aw: Popiersia trzech cesarzy niemieckich w prawo, w otoku napis, Rw: Widok katedry i napis ..
150 zł
165 zł
Ernest Bogusław von Croy 1620-1684 ostatni męski potomek Gryfitów- medal owalny autorstwa J. Höhna.. Ernest Bogusław von Croy 1620-1684 ostatni męski potomek Gryfitów- medal owalny autorstwa J. Höhna..
1071 POMORZE
Ernest Bogusław von Croy 1620-1684 ostatni męski potomek Gryfitów- medal owalny autorstwa J. Höhna juniora 1668 r., Aw: Popiersie księcia w prawo, Rw: Stojący dziki c..
3 000 zł
3 650 zł
medal nagrodowy autorstwa T. Iwanowa 1770 r. przyznawany za wojnę z Turkami i Tatarami na rzece Ka.. medal nagrodowy autorstwa T. Iwanowa 1770 r. przyznawany za wojnę z Turkami i Tatarami na rzece Ka..
1072 ROSJA
medal nagrodowy autorstwa T. Iwanowa 1770 r. przyznawany za wojnę z Turkami i Tatarami na rzece Kagule, Aw: Popiersie Katarzyny II i napis w otoku, Rw: Poziomy napis ..
5 500 zł
Wszechrosyjska Wystawa 1882 r.- medal autorstwa W. Aleksiejewa, Aw: Popiersie Aleksandra III w pra.. Wszechrosyjska Wystawa 1882 r.- medal autorstwa W. Aleksiejewa, Aw: Popiersie Aleksandra III w pra..
1073 ROSJA
Wszechrosyjska Wystawa 1882 r.- medal autorstwa W. Aleksiejewa, Aw: Popiersie Aleksandra III w prawo i napis, Rw: Personifikacja Rosji siedząca na wprost z insygniami..
800 zł
medal nagrodowy za gorliwość sygn, Aw: Popiersie Aleksandra III i napis w otoku, Rw: Napis w otoku.. medal nagrodowy za gorliwość sygn, Aw: Popiersie Aleksandra III i napis w otoku, Rw: Napis w otoku..
1074 ROSJA
medal nagrodowy za gorliwość sygn, Aw: Popiersie Aleksandra III i napis w otoku, Rw: Napis w otoku , Czepurnow 765, srebro 29 mm, 16.42 g, brak zawieszki
200 zł
220 zł
Anton Gregorowicz Rubinstein- medal sygn. Grillich syn. 1894 r, Aw: Popiersie pianisty w lewo i na.. Anton Gregorowicz Rubinstein- medal sygn. Grillich syn. 1894 r, Aw: Popiersie pianisty w lewo i na..
1075 ROSJA
Anton Gregorowicz Rubinstein- medal sygn. Grillich syn. 1894 r, Aw: Popiersie pianisty w lewo i napis w otoku, po bokach daty 1828- 1894, Rw: Płacząca muza przy forte..
125 zł
100 zł
medal pamiątkowy klęsk żywiołowych na Śląsku 1736 r., Aw: Scena powodzi i napis w ocinku SCHLE- SI.. medal pamiątkowy klęsk żywiołowych na Śląsku 1736 r., Aw: Scena powodzi i napis w ocinku SCHLE- SI..
1076 ŚLĄSK
medal pamiątkowy klęsk żywiołowych na Śląsku 1736 r., Aw: Scena powodzi i napis w ocinku SCHLE- SISCHE WASSERS=NOTH 1736, Rw: Powalone zboże i napis w odcinku SCHLESI..
125 zł
130 zł
wojny śląskie 1741 r.- medal niesygnowany, Aw: Siedząca personifikacja Śląska przy trumnie cesarza.. wojny śląskie 1741 r.- medal niesygnowany, Aw: Siedząca personifikacja Śląska przy trumnie cesarza..
1077 ŚLĄSK
wojny śląskie 1741 r.- medal niesygnowany, Aw: Siedząca personifikacja Śląska przy trumnie cesarza Karola VI, w tle zachodzące słońce, napis w otoku NACH UNSER FRIEDE..
250 zł
310 zł
medalik satyryczny sygn. L, Aw: Scena z przypowieści o kruku i lisie, Rw: Napis poziomy LIST GIEBT.. medalik satyryczny sygn. L, Aw: Scena z przypowieści o kruku i lisie, Rw: Napis poziomy LIST GIEBT..
1078 ŚLĄSK
medalik satyryczny sygn. L, Aw: Scena z przypowieści o kruku i lisie, Rw: Napis poziomy LIST GIEBT DEN TRICK, niżej 4 i 3 kule i cyfry 4 i 5, Fieweger 231, srebro 26 ..
80 zł
80 zł