Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  ŚREDNIOWIECZE  ZAKON KRZYŻACKI
brakteat; Krzyż w tarczy, po bokach małe krzyżyki, Wasch.59, 14 mm, 0.13 g, patyna, wyszczerbiony
124 ZAKON KRZYŻACKI
100 zł
95 zł
brakteat; Krzyż w tarczy, u góry mały trójlistek, Wasch.61a, 14 mm, 0.20 g, patyna, lekko wyszczer..
125 ZAKON KRZYŻACKI
brakteat; Krzyż w tarczy, u góry mały trójlistek, Wasch.61a, 14 mm, 0.20 g, patyna, lekko wyszczerbiony
100 zł
80 zł
brakteat; Krzyż w tarczy, u góry 2 kulki, Wasch.86, 15 mm, 0.31 g, patyna
126 ZAKON KRZYŻACKI
100 zł
120 zł
brakteat; Sześcioramienna gwiazda, u góry kulka, Wasch.107, 14 mm, 0.20 g
127 ZAKON KRZYŻACKI
125 zł
300 zł
brakteat; Sześcioramienna gwiazda w tarczy, Wasch.106, 14 mm, 0.14 g, patyna
128 ZAKON KRZYŻACKI
100 zł
80 zł
brakteat; Orzeł w tarczy, poza tarczą małe krzyżyki, Wasch.112, 13-15 mm, 0.22 g
129 ZAKON KRZYŻACKI
125 zł
270 zł
brakteat; Orzeł w tarczy, Wasch.114, 13 mm, 0.22 g
130 ZAKON KRZYŻACKI
100 zł
120 zł
brakteat; Mur z trzema trójlistkami, poniżej krzyżyk, Wasch.116b, 14 mm, 0.19 g, patyna
131 ZAKON KRZYŻACKI
100 zł
90 zł
brakteat; Brama, poniżej krzyżyk, Wasch.123b, 14 mm, 0.20 g
132 ZAKON KRZYŻACKI
100 zł
90 zł
brakteat; Brama, u góry krzyżyk, na dole trzy kulki, Wasch.128, 15 mm, 0.23 g
133 ZAKON KRZYŻACKI
100 zł
120 zł
brakteat; Korona z krzyżem pośrodku, Wasch.145b, 14 mm, 0.22 g
134 ZAKON KRZYŻACKI
80 zł
150 zł
brakteat; Korona z krzyżem, Wasch.142a, 14 mm, 0.21 g, wyszczerbiony
135 ZAKON KRZYŻACKI
80 zł
65 zł
brakteat; Krzyż o grubych ramionach, na dole dwa krzyżyki, Wasch.154a, 14 mm, 0.19 g, patyna
136 ZAKON KRZYŻACKI
100 zł
125 zł
brakteat; Krzyż grecki z poprzeczkami, Wasch. 180, BRP Prusy T16 (ten egzemplarz), 13-14 mm, 0.23 ..
137 ZAKON KRZYŻACKI
brakteat; Krzyż grecki z poprzeczkami, Wasch. 180, BRP Prusy T16 (ten egzemplarz), 13-14 mm, 0.23 g, patyna
100 zł
340 zł
brakteat; Prostokąt z dwoma krzyżykami, Wasch.203a, 13 mm, 0.23 g
138 ZAKON KRZYŻACKI
100 zł
130 zł
brakteat; Prostokąt z dwoma krzyżami, Wasch.204, 14 mm, 0.23 g
139 ZAKON KRZYŻACKI
80 zł
150 zł
Winrych von Kniprode 1351- 1382, półskojec, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na sześciołukowej rozecie.. Winrych von Kniprode 1351- 1382, półskojec, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na sześciołukowej rozecie..
140 ZAKON KRZYŻACKI
Winrych von Kniprode 1351- 1382, półskojec, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na sześciołukowej rozecie i napis w otoku MONETA DOMINORVM PRVSSIE+, Rw: Liściasty krzyż w cz..
500 zł
1 000 zł
Winrych von Kniprode, szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza i napis w otoku MAGST WVNRICVS PRIMS, R.. Winrych von Kniprode, szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza i napis w otoku MAGST WVNRICVS PRIMS, R..
141 ZAKON KRZYŻACKI
Winrych von Kniprode, szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza i napis w otoku MAGST WVNRICVS PRIMS, Rw: Tarcza zakonna i napis w otoku Moneta DNORVM PRVCI , Neumann 4, V..
150 zł
260 zł
Winrych von Kniprode, kwartnik, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza i napis w otoku MAGISTER GENERALIS Rw.. Winrych von Kniprode, kwartnik, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza i napis w otoku MAGISTER GENERALIS Rw..
142 ZAKON KRZYŻACKI
Winrych von Kniprode, kwartnik, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza i napis w otoku MAGISTER GENERALIS Rw: Krzyż Zakonu i napis DOMINORVM PRVSSIE, Neumann 5, Voss.120-121, 0..
125 zł
130 zł
Winrych von Kniprode, kwartnik j.w., Neumann 5, Voss 120-121, 0.74 g Winrych von Kniprode, kwartnik j.w., Neumann 5, Voss 120-121, 0.74 g
143 ZAKON KRZYŻACKI
Winrych von Kniprode, kwartnik j.w., Neumann 5, Voss 120-121, 0.74 g
125 zł
130 zł