Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE OBCE  ŚLĄSK
medal nagrodowy szkoły świdnickiej XVIII w., Aw: Ręka z wieńcem laurowym nad książką i napis w oto.. medal nagrodowy szkoły świdnickiej XVIII w., Aw: Ręka z wieńcem laurowym nad książką i napis w oto..
1073 ŚLĄSK
medal nagrodowy szkoły świdnickiej XVIII w., Aw: Ręka z wieńcem laurowym nad książką i napis w otoku GLORIA HONOSQVE STVDIA SEQVVNTVR, Rw: Napis w otoku EX LEGATO M G..
400 zł
medal nagrodowy Austriacko-Śląskiego Towarzystwa Rolniczo-Leśnego w Opawie (Karniowie), sygn. J. C.. medal nagrodowy Austriacko-Śląskiego Towarzystwa Rolniczo-Leśnego w Opawie (Karniowie), sygn. J. C..
1074 ŚLĄSK
medal nagrodowy Austriacko-Śląskiego Towarzystwa Rolniczo-Leśnego w Opawie (Karniowie), sygn. J. Christlbauer- Wiedeń, Aw: Orzeł śląski w tarczy pod koroną, niżej nap..
400 zł
320 zł