Aukcja nr 22
USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
1073 | ŚLĄSK medal nagrodowy szkoły świdnickiej XVIII w., Aw: Ręka z wieńcem laurowym nad książką i napis w otoku GLORIA HONOSQVE STVDIA SEQVVNTVR, Rw: Napis w otoku EX LEGATO M G.. |
I- UNC- |
400 zł | |
1074 | ŚLĄSK medal nagrodowy Austriacko-Śląskiego Towarzystwa Rolniczo-Leśnego w Opawie (Karniowie), sygn. J. Christlbauer- Wiedeń, Aw: Orzeł śląski w tarczy pod koroną, niżej nap.. |
400 zł 320 zł