Aukcja 22 / 935

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE  POLSKA

medal wykonany na pamiątkę rzezi galicyjskiej w 1846 r., Aw: Głowa Wolności w czapce frygijskiej i napis w otoku DEMOCRATIE FRANCAISE, pod popiersiem sygn. David 1846, Rw: Szubienica, napis w otoku MASSACRES DE GALLICIE, poziomo METTERNICH, BRENDT, VOUES L’EXECRATION DE LA POSTERITE, H-Cz.3762 R4, brąz lany, 40 mm, 19.04 g, patyna

Numer: 935
Opis: POLSKA. medal wykonany na pamiątkę rzezi galicyjskiej w 1846 r., Aw: Głowa Wolności w czapce frygijskiej i napis w otoku DEMOCRATIE FRANCAISE, pod popiersiem sygn. David 1846, Rw: Szubienica, napis w otoku MASSACRES DE GALLICIE, poziomo METTERNICH, BRENDT, VOUES L’EXECRATION DE LA POSTERITE, H-Cz.3762 R4, brąz lany, 40 mm, 19.04 g, patyna
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 240