Aukcja 22 / 936

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE  POLSKA

Joachim Lelewel- medal autorstwa Wurdena 1861 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku JOACHIMUS LELEWEL NATUS VARSAVIAE AD 1786, sygn. WURDEN F., Rw: Na tle wschodzącego słońca herby Rzeczypospolitej, przy- bory naukowe, kotwica i napis ILLUSTRIS CIVI..., niżej data 1859, H-Cz.5393 R1, brąz, 50 mm, 38.63 g, patyna

Numer: 936
Opis: POLSKA. Joachim Lelewel- medal autorstwa Wurdena 1861 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku JOACHIMUS LELEWEL NATUS VARSAVIAE AD 1786, sygn. WURDEN F., Rw: Na tle wschodzącego słońca herby Rzeczypospolitej, przy- bory naukowe, kotwica i napis ILLUSTRIS CIVI..., niżej data 1859, H-Cz.5393 R1, brąz, 50 mm, 38.63 g, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 28-10-2000
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 600 zł
Ilość odsłon: 928