Aukcja 22 / 1063

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE OBCE  ROSJA

medal dedykowany hrabiemu Orłowowi za uratowanie Moskwy od morowego powietrza w 1771 r., sygn. G. C. Waechter, Aw: Popiersie hrabiego w lewo i napis w otoku, Rw: Orłow w zbroi antycznej na koniu w le- wo, w tle Moskwa, i napis w otoku, w odcinku, Smirnow 268, brąz 92 mm, 284.80 g, piękna patyna

Numer: 1063
Opis: ROSJA. medal dedykowany hrabiemu Orłowowi za uratowanie Moskwy od morowego powietrza w 1771 r., sygn. G. C. Waechter, Aw: Popiersie hrabiego w lewo i napis w otoku, Rw: Orłow w zbroi antycznej na koniu w le- wo, w tle Moskwa, i napis w otoku, w odcinku, Smirnow 268, brąz 92 mm, 284.80 g, piękna patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 637