Aukcja 22 / 1057

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE OBCE  ANGLIA

medalik niesygn. XVII w., Aw: Popiersia króla i królowej w prawo i napis w otoku CAROLVS ET MARIA D G MAG BRIT FRAN U HIB REX & REG, Rw: Na skrzyżowanych mieczach trzy korony i napis IN VNO TRIA IVNCTA, srebro, 28 mm, 2.29 g, medal grawerowany

Numer: 1057
Opis: ANGLIA. medalik niesygn. XVII w., Aw: Popiersia króla i królowej w prawo i napis w otoku CAROLVS ET MARIA D G MAG BRIT FRAN U HIB REX & REG, Rw: Na skrzyżowanych mieczach trzy korony i napis IN VNO TRIA IVNCTA, srebro, 28 mm, 2.29 g, medal grawerowany
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 28-10-2000
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 240 zł
Ilość odsłon: 573