Aukcja nr 15
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
891 | ŚLĄSK wizyta pruskiej pary królewskiej na Śląsku w 1791 r.- medal autorstwa Koeniga, Aw: Popiersia Fryderyka Wilhel- ma III z małżonką w prawo i na ramieniu sygn. KOENIG, R.. |
I UNC |
200 zł 310 zł
892 | ŚLĄSK medal masoński XIX w., Aw: Mężczyzna z krzyżem ubrany w skórę z cyrklem w dłoni, wokół przybory pomiaro- we i murarskie; z tyłu kolumna, Rw: Zakodowany napis: DIE G.V.. |
125 zł 125 zł
893 | ŚLĄSK medal kwadratowy z zawieszką na 10-lecie Kapituły Orderu Bolka Świdnickiego 1889 r., Aw: Książe Bolko Świd- nicki w zbroi z mieczem na wprost i napis: BOLKO DVX SILES.. |
I- UNC- |
100 zł 270 zł
894 | ŚLĄSK medal nagrodowy z Wystawy Piekarniczej we Wrocławiu 1900r., Aw: Dwa lwy podtrzymują tarczę herbową pod koroną, u dołu i w otoku napis, Rw: Napis poziomy: AUSSTELLUNG .. |
I- UNC- |
150 zł 230 zł
895 | ŚLĄSK medal nagrodowy Wystawy Przemysłowo-Rzemieślniczej w Świdnicy 1911 r., Aw: Widok Świdnicy, z boku koło zębate i młot; u dołu napis: GEWERBE. INDUSTRIE AUSSTELLUNG SCH.. |
100 zł |