Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  MEDALE  ŚLĄSK
wizyta pruskiej pary królewskiej na Śląsku w 1791 r.- medal autorstwa Koeniga, Aw: Popiersia Fryde.. wizyta pruskiej pary królewskiej na Śląsku w 1791 r.- medal autorstwa Koeniga, Aw: Popiersia Fryde..
891 ŚLĄSK
wizyta pruskiej pary królewskiej na Śląsku w 1791 r.- medal autorstwa Koeniga, Aw: Popiersia Fryderyka Wilhel- ma III z małżonką w prawo i na ramieniu sygn. KOENIG, R..
200 zł
310 zł
medal masoński XIX w., Aw: Mężczyzna z krzyżem ubrany w skórę z cyrklem w dłoni, wokół przybory po.. medal masoński XIX w., Aw: Mężczyzna z krzyżem ubrany w skórę z cyrklem w dłoni, wokół przybory po..
892 ŚLĄSK
medal masoński XIX w., Aw: Mężczyzna z krzyżem ubrany w skórę z cyrklem w dłoni, wokół przybory pomiaro- we i murarskie; z tyłu kolumna, Rw: Zakodowany napis: DIE G.V..
125 zł
125 zł
medal kwadratowy z zawieszką na 10-lecie Kapituły Orderu Bolka Świdnickiego 1889 r., Aw: Książe Bo.. medal kwadratowy z zawieszką na 10-lecie Kapituły Orderu Bolka Świdnickiego 1889 r., Aw: Książe Bo..
893 ŚLĄSK
medal kwadratowy z zawieszką na 10-lecie Kapituły Orderu Bolka Świdnickiego 1889 r., Aw: Książe Bolko Świd- nicki w zbroi z mieczem na wprost i napis: BOLKO DVX SILES..
100 zł
270 zł
medal nagrodowy z Wystawy Piekarniczej we Wrocławiu 1900r., Aw: Dwa lwy podtrzymują tarczę herbową.. medal nagrodowy z Wystawy Piekarniczej we Wrocławiu 1900r., Aw: Dwa lwy podtrzymują tarczę herbową..
894 ŚLĄSK
medal nagrodowy z Wystawy Piekarniczej we Wrocławiu 1900r., Aw: Dwa lwy podtrzymują tarczę herbową pod koroną, u dołu i w otoku napis, Rw: Napis poziomy: AUSSTELLUNG ..
150 zł
230 zł
895 ŚLĄSK
medal nagrodowy Wystawy Przemysłowo-Rzemieślniczej w Świdnicy 1911 r., Aw: Widok Świdnicy, z boku koło zębate i młot; u dołu napis: GEWERBE. INDUSTRIE AUSSTELLUNG SCH..
100 zł