Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  MEDALE  POLSKA
medal z okazji zaślubin pary królewskiej 1670 r., Aw: Popiersie króla w wieńcu laurowym i napis: M.. medal z okazji zaślubin pary królewskiej 1670 r., Aw: Popiersie króla w wieńcu laurowym i napis: M..
837 POLSKA
medal z okazji zaślubin pary królewskiej 1670 r., Aw: Popiersie króla w wieńcu laurowym i napis: MICHAEL DG REX POLO M D L RVS PRVS, Rw: Popiersie Eleonory Marii z ma..
II/III
EF/VF
4 500 zł
medal autorstwa Martina Brunnera (Norymberga) wybity z okazji powstania koalicji antytureckiej 168.. medal autorstwa Martina Brunnera (Norymberga) wybity z okazji powstania koalicji antytureckiej 168..
838 POLSKA
medal autorstwa Martina Brunnera (Norymberga) wybity z okazji powstania koalicji antytureckiej 1684 r., Aw: Na trzech liściach stoją Jan III Sobieski, cesarz Leopold ..
1 500 zł
1 200 zł
medal Jana III Sobieskiego autorstwa J. Höhna-jun., 1685 r., Aw: Popiersie w wieńcu laurowym w pra.. medal Jana III Sobieskiego autorstwa J. Höhna-jun., 1685 r., Aw: Popiersie w wieńcu laurowym w pra..
839 POLSKA
medal Jana III Sobieskiego autorstwa J. Höhna-jun., 1685 r., Aw: Popiersie w wieńcu laurowym w prawo i napis: IOAN. III.D.G. REX POLONIARUM, u dołu litery I.H., Rw: W..
750 zł
600 zł
840 POLSKA
80 zł
medal nagrodowy Towarzystwa Jabłonowskich za dobre wyniki w nauce historii, niedatowany, Aw: Popie.. medal nagrodowy Towarzystwa Jabłonowskich za dobre wyniki w nauce historii, niedatowany, Aw: Popie..
841 POLSKA
medal nagrodowy Towarzystwa Jabłonowskich za dobre wyniki w nauce historii, niedatowany, Aw: Popiersie księcia Józefa Aleksandra Jabłonowskiego i napis wokół, Rw: Tar..
3 000 zł
medal autorstwa J. F. Holzhaeussera wybity dla uczczenia zasług marszałka Stanisława Lubomirskiego.. medal autorstwa J. F. Holzhaeussera wybity dla uczczenia zasług marszałka Stanisława Lubomirskiego..
842 POLSKA
medal autorstwa J. F. Holzhaeussera wybity dla uczczenia zasług marszałka Stanisława Lubomirskiego, 1771 r., Aw: Półpostać marszałka w zbroi, płaszczu z laską w dłoni..
2 000 zł
Gdańsk- żeton Banku Trzech Świętych Króli 1771 r., Aw: Trzy korony, pomiędzy nimi gwiazdki, Rw: Da.. Gdańsk- żeton Banku Trzech Świętych Króli 1771 r., Aw: Trzy korony, pomiędzy nimi gwiazdki, Rw: Da..
843 POLSKA
Gdańsk- żeton Banku Trzech Świętych Króli 1771 r., Aw: Trzy korony, pomiędzy nimi gwiazdki, Rw: Data 1771, u góry i dołu ozdobniki, H-Cz.7881 R4, brąz 31.5 mm, 10.43 ..
800 zł
1 600 zł
medalik Marii Czapskiej (1723-1774) autorstwa Holzhaeussera, Aw: Herb Leliwa pod koroną szlachecką.. medalik Marii Czapskiej (1723-1774) autorstwa Holzhaeussera, Aw: Herb Leliwa pod koroną szlachecką..
844 POLSKA
medalik Marii Czapskiej (1723-1774) autorstwa Holzhaeussera, Aw: Herb Leliwa pod koroną szlachecką (!) i na- pis: NAT.IN.NOWA WIEŚ.., Rw: Napis poziomy: ORA PRO MARIA..
150 zł
260 zł
medalik autorstwa G. Majnerta, 1789 r. Aw: Popiersie Stanisława Augusta i napis: STANISŁAW AUGUST .. medalik autorstwa G. Majnerta, 1789 r. Aw: Popiersie Stanisława Augusta i napis: STANISŁAW AUGUST ..
845 POLSKA
medalik autorstwa G. Majnerta, 1789 r. Aw: Popiersie Stanisława Augusta i napis: STANISŁAW AUGUST z B. Ł. K. POL. W.X.L, Rw: Poziomy napis: ADAM RZEWUSKI POSEŁ DO DAN..
150 zł
210 zł
medal autorstwa Holtzheya wybity z okazji uchwalenia Konstytucji 3-Maja, 1791 r., Aw: Popiersie kr.. medal autorstwa Holtzheya wybity z okazji uchwalenia Konstytucji 3-Maja, 1791 r., Aw: Popiersie kr..
846 POLSKA
medal autorstwa Holtzheya wybity z okazji uchwalenia Konstytucji 3-Maja, 1791 r., Aw: Popiersie króla w wieńcu z liści dębowych w prawo; pod ramieniem order Orła Biał..
3 000 zł
3 850 zł
Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, medal autorstwa Abramsona wybity z okazji przysięgi wierności tzw. .. Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, medal autorstwa Abramsona wybity z okazji przysięgi wierności tzw. ..
847 POLSKA
Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, medal autorstwa Abramsona wybity z okazji przysięgi wierności tzw. Prus Połud- niowych 1793 r., Aw: Popiersie Fryderyka Wilhelma w zbro..
150 zł
140 zł
medal autorstwa Baerenda wybity w 1818 r., z okazji wizyty matki Aleksandra I w Królestwie Polskim.. medal autorstwa Baerenda wybity w 1818 r., z okazji wizyty matki Aleksandra I w Królestwie Polskim..
848 POLSKA
medal autorstwa Baerenda wybity w 1818 r., z okazji wizyty matki Aleksandra I w Królestwie Polskim, Aw: Półpos- tać cesarzowej w lewo i napis: MARYA MATKA ALEKSANDRA ..
300 zł
400 zł
medal z okazji śmierci Aleksandra I 1826 r., niesygnowany, Aw: Popiersie cara w wieńcu w prawo i n.. medal z okazji śmierci Aleksandra I 1826 r., niesygnowany, Aw: Popiersie cara w wieńcu w prawo i n..
849 POLSKA
medal z okazji śmierci Aleksandra I 1826 r., niesygnowany, Aw: Popiersie cara w wieńcu w prawo i napis: ALEX- ANDER I WSKRZESICIEL KRÓLESTW: POLSK: 1815, Rw: W wieńcu..
150 zł
300 zł
Aleksander Fredro- medal autorstwa A. Barre’ a, 1864 r., Aw: Głowa poety w lewo i napis: ALEXANDER.. Aleksander Fredro- medal autorstwa A. Barre’ a, 1864 r., Aw: Głowa poety w lewo i napis: ALEXANDER..
850 POLSKA
Aleksander Fredro- medal autorstwa A. Barre’ a, 1864 r., Aw: Głowa poety w lewo i napis: ALEXANDER FREDRO POETA DRAMATYCZNY, poniżej A. BARRE, Rw: W wieńcu napis: DOB..
400 zł
410 zł
851 POLSKA
jubileusz Matki Boskiej Częstochowskiej 1882 r., Aw: Obraz podtrzymywany przez dwa anioły, niżej data 1882 i napis w otoku: NA PAMIĄTKĘ PIĘCIO-WIEKOWEGO ISTNIENIA.., ..
100 zł
80 zł
medal Towarzystwa Rolniczego Okręgowego w Nowym Sączu 1882 r., Aw: Napis w otoku: TOWARZYSTWO ROL-.. medal Towarzystwa Rolniczego Okręgowego w Nowym Sączu 1882 r., Aw: Napis w otoku: TOWARZYSTWO ROL-..
852 POLSKA
medal Towarzystwa Rolniczego Okręgowego w Nowym Sączu 1882 r., Aw: Napis w otoku: TOWARZYSTWO ROL- NICZE OKRĘGOWE 1882; poziomo: NOWY SĄCZ, Rw: Snop, grabie, cep i si..
120 zł
210 zł
Franciszek Duchiński- medal autrorstwa W.A. Malinowskiego 1885 r., Aw: Popiersie historyka w lewo .. Franciszek Duchiński- medal autrorstwa W.A. Malinowskiego 1885 r., Aw: Popiersie historyka w lewo ..
853 POLSKA
Franciszek Duchiński- medal autrorstwa W.A. Malinowskiego 1885 r., Aw: Popiersie historyka w lewo i napis w oto- ku: FRANCISZEK H. DUCHIŃSKI KIJOWIANIN, pod ramieniem..
250 zł
440 zł
854 POLSKA
medal F. Witkowskiego z okazji Wystawy Rolniczo-Przemysłowej w Warszawie 1885 r., Aw: Dwie stojące postacie (personifikacje Przemysłu i Rolnictwa) stojące nad kowadłe..
120 zł
medal sygnowany L. Pyrowicz poświęcony Lucjanowi Wrotnowskiemu, Aw: Popiersie w lewo i wklęsły nap.. medal sygnowany L. Pyrowicz poświęcony Lucjanowi Wrotnowskiemu, Aw: Popiersie w lewo i wklęsły nap..
855 POLSKA
medal sygnowany L. Pyrowicz poświęcony Lucjanowi Wrotnowskiemu, Aw: Popiersie w lewo i wklęsły napis w otoku: LUCYANOWI WROTNOWSKIEMU Twórcy Osobnego Oddziału Sztuki ..
500 zł
520 zł
Jan Dekert- prezydent miasta Warszawy- medal autorstwa Lauera (Norymberga) 1891 r., Aw: Popiersie .. Jan Dekert- prezydent miasta Warszawy- medal autorstwa Lauera (Norymberga) 1891 r., Aw: Popiersie ..
856 POLSKA
Jan Dekert- prezydent miasta Warszawy- medal autorstwa Lauera (Norymberga) 1891 r., Aw: Popiersie na wprost i napis: JAN DEKERT PREZYDENT M. WARSZAWY, Rw: Tarcza herb..
200 zł
260 zł