Aukcja nr 15
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
882 | ROSJA medal z okazji zawarcia pokoju z Turcją w 1791 r., Aw: Ukoronowany monogram Katarzyny II w wieńcu, Rw: Na- pis poziomy, srebro 23 mm, 4.11 g. |
I UNC |
400 zł 320 zł
883 | ROSJA żeton koronacyjny Pawła I 1796 r., Aw: Ukoronowany monogran cara, Rw: Krzyż równoramienny, srebro 20 mm, 3.29 g. |
100 zł | |
884 | ROSJA żeton koronacyjny Aleksandra I 1801 r., Aw: Ukoronowany monogram cara, Rw: Pod koroną napis i data 1801, srebro 22 mm, 4.38 g. |
II/III EF/VF |
80 zł | |
885 | ROSJA żeton koronacyjny Mikołaja I 1826 r., Aw: Ukoronowany monogram cara, Rw: Pod koroną napis i data, srebro 22 mm, 4.65 g. |
100 zł | |
886 | ROSJA żeton koronacyjny Mikołaja I 1826 r., j.w. |
II- EF- |
75 zł | |
887 | ROSJA żeton koronacyjny Aleksandra II 1856 r., Aw: Ukoronowany monogram cara, Rw: Pod koroną napis i data, srebro 22 mm, 4.13 g. |
I- UNC- |
150 zł | |
888 | ROSJA medal nagrodowy Towarzystwa Hodowli Drobiu, Aw: Stojąca gospodyni karmi drób, Rw: W wieńcu napis; u dołu punca i litery w otoku : , srebro 41 mm, 33.70 g., patyna |
I/II UNC/EF |
100 zł 80 zł
889 | ROSJA medal na 25-lecie reformy szkół, Aw: Popiersia carów w lewo i napis: , Rw: Otwarta księga pod krzyżem prawosławnym i daty 1884-1909, srebro 28 mm, 11.29 g. |
I UNC |
75 zł 60 zł