Aukcja 15 / 853

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
Jesteś w: A15  MEDALE  POLSKA

Franciszek Duchiński- medal autrorstwa W.A. Malinowskiego 1885 r., Aw: Popiersie historyka w lewo i napis w oto- ku: FRANCISZEK H. DUCHIŃSKI KIJOWIANIN, pod ramieniem W.A. MALINOWSKI, Rw: Mapa Europy Środ- kowo-Wschodniej z podziałem na część Atlantycką i Turańsko-Moskiewską (ciekawy pogląd historyka rozwinięty póżniej przez Feliksa Konecznego) w otoku: ZA PÓŁ WIEKU SŁUŻBY NARODOWI 1835-1885 OBROŃCY PRAWDY HISTORYCZNEJ, brąz 61 mm, 91.56 g. ładna patyna i pudełko

Numer: 853
Opis: POLSKA. Franciszek Duchiński- medal autrorstwa W.A. Malinowskiego 1885 r., Aw: Popiersie historyka w lewo i napis w oto- ku: FRANCISZEK H. DUCHIŃSKI KIJOWIANIN, pod ramieniem W.A. MALINOWSKI, Rw: Mapa Europy Środ- kowo-Wschodniej z podziałem na część Atlantycką i Turańsko-Moskiewską (ciekawy pogląd historyka rozwinięty póżniej przez Feliksa Konecznego) w otoku: ZA PÓŁ WIEKU SŁUŻBY NARODOWI 1835-1885 OBROŃCY PRAWDY HISTORYCZNEJ, brąz 61 mm, 91.56 g. ładna patyna i pudełko
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 23-05-1998
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 440 zł
Ilość odsłon: 1275