Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  MEDALE
medal autorstwa Barre' a wybity nakładem Komitetu Brukselskiego 1831 r., Aw: Stojące personifikacj..
817 Polska
medal autorstwa Barre' a wybity nakładem Komitetu Brukselskiego 1831 r., Aw: Stojące personifikacje Belgii w czapce frygijskiej i Polski w corona muralis ze sztandare..
I/II
UNC/EF
120 zł
125 zł
medal sygnowany A. Barre- poświęcony Aleksandrowi Fredro, Aw: Popiersie w prawo, poniżej sygn. A.B..
818 Polska
medal sygnowany A. Barre- poświęcony Aleksandrowi Fredro, Aw: Popiersie w prawo, poniżej sygn. A.BARRE i napis w otoku: ALEXANDER FREDRO POETA DRAMATYCZNY, Rw: W wień..
I/II
UNC/EF
200 zł
210 zł
819 Polska
medal Aleksandra Fredro 1865 r., Aw: Popiersie trzy czwarte na wprost i napis w otoku: ALEXANDER HRABIA FREDRO URODZ: R: 1793, Rw: Kartusz z głową Chimery u góry; lan..
300 zł
350 zł
medal poświęcony Włodzimierzowi Dzieduszyckiemu- prezesowi Wystawy Przemysłowej 1877 r., Aw: Popie..
820 Polska
medal poświęcony Włodzimierzowi Dzieduszyckiemu- prezesowi Wystawy Przemysłowej 1877 r., Aw: Popiersie w prawo i napis: WŁODZIMIERZ HRABIA DZIEDUSZYCKI, Rw: Napis poz..
300 zł
440 zł
medal kościany sygn. Schindler wykonany na pamiątkę wspólnej pielgrzymki Słowian katolików do Rzym..
821 Polska
medal kościany sygn. Schindler wykonany na pamiątkę wspólnej pielgrzymki Słowian katolików do Rzymu 1881 r., Aw: Napisy poziome i w otoku: PAMIĄTKA WSPÓLNEJ PIELGRZYM..
100 zł
80 zł
822 Polska
medal wybity z okazji 200-letniej rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r., Aw: Popiersie w zbroi i koronie w prawo i napis: IOANNES III REX POLONIAE.. sygn. J. TAUTENHA..
120 zł
medal poświęcony Henrykowi Wodzickiemu, Aw: Popiersie trzy czwarte na wprost i napis: HENRYK HRABI..
823 Polska
medal poświęcony Henrykowi Wodzickiemu, Aw: Popiersie trzy czwarte na wprost i napis: HENRYK HRABIA WODZICKI, Rw: W wieńcu z liści dębowych napis: DŁUGOLETNIEMU I ZAS..
150 zł
120 zł
824 Polska
medal wybity nakładem W. Głowackiego i poświęcony Jadwidze Sapieżynie 1886 r., Aw: Popiersie w koronkowej woalce w lewo i sygn. artysty NER, poniżej W. GLOWACKI, Rw: ..
I/II
UNC/EF
200 zł
220 zł
825 Polska
medal poświęcony Franciszkowi Smolce 1888 r., Aw: Popiersie trzy czwarte w lewo i napis: FRANCISZEK SMOLKA, na ramieniu sygn. A, Scharff, Rw: Budowla wzniesiona we Lw..
550 zł
520 zł
medal na 100-lecie Konstytucji 3 Maja 1891 r., Aw: Szlachcic, mieszczanin i chłop ze splecionymi r..
826 Polska
medal na 100-lecie Konstytucji 3 Maja 1891 r., Aw: Szlachcic, mieszczanin i chłop ze splecionymi rękoma pod koroną, w otoku napis: 3 MAJ 1791. WIWAT WSZYSTKIE STANY, ..
140 zł
190 zł
827 Polska
medal jubileuszowy Sokoła Lwowskiego 1892 r., Aw: Sokół lecący z ciężarkami w łapach i napis: W ZDROWEM CIELE ZDROWY DUCH, Rw: Napis: JUBILEUSZ * SOKOŁA LWOWSKIEGO* 1..
100 zł
130 zł
828 Polska
medal autorstwa Cypriana Godebskiego poświęcony Powszechnej Wystawie Krajowej 1894 r., Aw: Skrzydlaty Geniusz nad personifikacjami przemysłu i sztuki, Rw: Napis pozio..
400 zł
360 zł
829 Polska
medal jak wyżej, brąz 63 mm w starym pudełku
120 zł
100 zł
830 Polska
medal wybity z okazji setnej rocznicy Powstania Kościuszkowskiego 1894r., Aw: Półpostać Kościuszki z podniesioną szablą i napis: W STULETNIĄ ROCZNICĘ, Rw: Orzeł pod k..
100 zł
110 zł
medal na 350-lecie Lwowskiego Bractwa Strzeleckiego 1546-1896, Aw: Herb miasta; u góry kogut, po b.. medal na 350-lecie Lwowskiego Bractwa Strzeleckiego 1546-1896, Aw: Herb miasta; u góry kogut, po b..
831 Polska
medal na 350-lecie Lwowskiego Bractwa Strzeleckiego 1546-1896, Aw: Herb miasta; u góry kogut, po bokach wstęga z datami 1546-1896, Rw: Napis poziomy: PAMIĄTKA OBCHODU..
150 zł
200 zł
832 Polska
medalik religijno-patriotyczny 1905 r., Aw: Tarcza polowa na tle sprzętu wojskowego; na wstędze napis: OJCZYZNĘ, WOLNOŚĆ RACZ NAM ZWRÓCIĆ PANIE 1830-1905-1863, Rw: M..
60 zł
65 zł
medal poświęcony Ludwikowi Wierzbickiemu 1905 r., Aw: Budynek Dworca Głównego we Lwowie i napis w ..
833 Polska
medal poświęcony Ludwikowi Wierzbickiemu 1905 r., Aw: Budynek Dworca Głównego we Lwowie i napis w trzech wierszach: LUDWIKOWI WIERZBICKIEMU WSPÓŁPRACOWNICY 1.X.1905, ..
150 zł
260 zł
834 Polska
medal niesygnowany z uszkiem, Aw: Trzy medaliony z portretami i napis w otoku: KRÓL WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, KRÓLOWA JADWIGA, W. KS. WITOLD 1410-1910, Rw: Dwaj rycerze na ..
80 zł
90 zł
835 Polska
medal na 500-lecie Bitwy Grunwaldzkiej 1910 r., Aw: W czterołukowym obramowaniu król Władysław Jagiełło z tarczą i mieczem; w rogach cztery herby: Korony, Litwy, Smol..
400 zł
520 zł
836 Polska
medal Rosjanie-Braciom Polakom 1914 r., Aw: Dwie postacie; w otoku napis: W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA, z prawej w czterech wierszach napis: , Rw: Orzeł carski i pols..
I/II
UNC/EF
80 zł