Aukcja nr 14
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
868 | PRUSY -Śląsk medal z okazji hołdu Stanów Śląskich 1786 r., Aw: Popiersie króla w zbroi płaszczu w lewo i napis: FRIDERICUS GUILIELMUS BORUSSORUM REX, niżej LOOS, Rw: W wieńcu laur.. |
III VF |
250 zł 210 zł
869 | PRUSY -Śląsk medal z okazji hołdu Stanów Śląskich 1786 r., Aw: Popiersie króla w zbroi i płaszczu w prawo i napis j.w., sygn. AS, Rw: Napis poziomy jak wyżej, FuS 4530, srebro 27... |
180 zł 160 zł
870 | PRUSY -Śląsk medal z zawieszką 1847 r., Aw: Rodzina klęcząca w polu przed świątynią i napis: GROSE THEURUNG WENIG NAHRUNG, w odcinku: UNSER TAEGLICH BRODT GIEB UNS HEUT, Rw: Napis.. |
120 zł 100 zł