Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  MEDALE  PRUSY -Śląsk
Przejdź do pozycji:  
Zdjęcie Numer Opis Stan Cena szacunkowa
null image
868 PRUSY -Śląsk
medal z okazji hołdu Stanów Śląskich 1786 r., Aw: Popiersie króla w zbroi płaszczu w lewo i napis: FRIDERICUS GUILIELMUS BORUSSORUM REX, niżej LOOS, Rw: W wieńcu laur..
III
VF
250 zł
210 zł
medal z okazji hołdu Stanów Śląskich 1786 r., Aw: Popiersie króla w zbroi i płaszczu w prawo i nap..
869 PRUSY -Śląsk
medal z okazji hołdu Stanów Śląskich 1786 r., Aw: Popiersie króla w zbroi i płaszczu w prawo i napis j.w., sygn. AS, Rw: Napis poziomy jak wyżej, FuS 4530, srebro 27...
II
EF
180 zł
160 zł
null image
870 PRUSY -Śląsk
medal z zawieszką 1847 r., Aw: Rodzina klęcząca w polu przed świątynią i napis: GROSE THEURUNG WENIG NAHRUNG, w odcinku: UNSER TAEGLICH BRODT GIEB UNS HEUT, Rw: Napis..
III+
VF+
120 zł
100 zł