Aukcja 14 / 850

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  MEDALE  NIEMCY

medal alegoryczny na klęski wojenne Niemców, prawdopodobnie Saksonia XVII w., Aw: Rycerz z tarczą i lancą brodzący w bagnie

Numer: 850
Opis: NIEMCY. medal alegoryczny na klęski wojenne Niemców, prawdopodobnie Saksonia XVII w., Aw: Rycerz z tarczą i lancą brodzący w bagnie; w tle płonące miasto; wokół wieniec cierniowy, sygn, F. W., Rw: W ozdobnej obwódce z kwiatów i napis poziomy: AVS MEINER ANGST ICH TEUTSCHES LAND DARINN ICH STECKE, MEINE HAND, srebro 49 mm, 21.49 g.
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1004