Aukcja 14 / 851

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  MEDALE  NIEMCY

medal chrzestny Jan Buchheima XVII w., Aw: Stojący Chrystus z dzieckiem na ręku

Numer: 851
Opis: NIEMCY. medal chrzestny Jan Buchheima XVII w., Aw: Stojący Chrystus z dzieckiem na ręku; wokół grupka dzieci i napis: SO FUHRT.., Rw: Scena chrztu Chrystusa w rzece i napis: MAT 17:DIS IST MEIN LIEBER SOHN, sygn. I,B., srebro 40 mm, 17.3 g.
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1034