Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
640 Inflanty
szeląg 1572, Dahlen, Aw: Gryf i napis, Rw: Nominał i napis, Kop.II -r-, Fedorow 628
50 zł
45 zł
641 Inflanty
trojak 1598, Mitawa, Aw: Popiersie Wilhelma Kettlera i napis, Rw: Herby i napis, Kop.I.1a -rr-
250 zł
200 zł
642 Inflanty / Ryga
1/2 marki 1565, Ryga, Aw: Herb Rygi i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Fedorow 584
250 zł
450 zł
643 Inflanty / Ryga
ferding 1565, Ryga, Aw: Herb Rygi i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Fedorow 585
100 zł
120 zł
644 Inflanty / Ryga
ferding 1566, Ryga, j.w., Fedorow 590
80 zł
65 zł
645 Inflanty / Ryga
szeląg 1570, Ryga, Aw: Herb Rygi i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Fedorow 603
30 zł
25 zł
646 Inflanty / Ryga
szeląg 1571. Ryga, j.w., Fedorow 604
40 zł
55 zł
647 Inflanty / Ryga
szeląg 1572, Ryga, j.w., Fedorow -
30 zł
648 Inflanty / Ryga
szeląg 1577, Ryga, j.w., Fedorow 618
30 zł
25 zł
649 Inflanty / Ryga- panowanie szwedzkie
półtorak 1623, Ryga, Aw: Tarcza herbowa i tytulatura Gustawa Adolfa, Rw: Jabłko królewskie i napis, Fedorow 731,Ahl. 11, patyna
30 zł
25 zł
650 Inflanty / Ryga- panowanie szwedzkie
zestaw szelągów 1625 i 1630, Ryga, Aw: Monogram GA i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Fedorow 736a i 751. Ahl. 17i 22, razem 2 sztuki
40 zł
651 Inflanty / Ryga- panowanie szwedzkie
półtorak 1648, Ryga, Aw: Tarcza herbowa i tytulatura Krystyny, Rw: Jabłko królewskie i napis, Fedorow 807, Ahl.50
30 zł
32 zł
652 Inflanty / Ryga- panowanie szwedzkie
zestaw szelągów 1643 (dwie odmiany napisowe: RIG i RIGE), Aw: Monogram C i napis, Rw: Herb Rygi i napis,Fedorow 784, Ahl.62, razem 2 sztuki
40 zł
653 Inflanty / Ryga- panowanie szwedzkie
zestaw szelągów 1645, 1646 i 1647, Ryga, j.w., Fedorow 796. 803 i 806, Ahl.64, 65 i 66, razem 3 sztuki
50 zł
40 zł
654 Inflanty / Ryga- panowanie szwedzkie
zestaw szelągów 1649, 1650, Ryga j.w., Fedorow 810 i 811, Ahl.68 i 69, razem 2 sztuki
30 zł
655 Inflanty / Ryga- panowanie szwedzkie
szeląg 1658, Ryga, Aw: Monogram CG i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Fedorow 903, Ahl.82
30 zł
656 Inflanty / Ryga- panowanie szwedzkie
szeląg 1662, Ryga, Aw: Monogram CR i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Fedorow 908, Ahl. 101
30 zł
25 zł