Aukcja nr 12
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
977 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 6 rubli 1831 Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, Rw: Napisy w poziomie i otoku, Uzdenikow 361, Mich.84, monetawybita w platynie w ilości 2784 szt.; bardzo rzadko spotykan.. |
II- EF- |
5 000 zł 5 150 zł
978 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 3 ruble 1844, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, Rw: Napisy w poziomie i w otoku, Uzdenikow 401, Mich.458, platyna |
800 zł 720 zł
979 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1831 H°, Aw: Orzeł dwugłowy, w otoku napisy, Rw: W wieńcu napis w czterech poziomych liniach, Uzdenikow1508, Mich.86 |
70 zł 60 zł
980 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1839- pomnikowy, Aw: Głowa Aleksandra I, poniżej miecz, w otoku napis, Rw: Pomnik w kształcie kolumny,w otoku napis, Uzdenikow 4123, Mich.289, rzadki w tym stan.. |
II+ EF+ |
650 zł 760 zł
981 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1849, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, w otoku napis, Rw: W wieńcu nominał i data, Uzdenikow 1635,Mich.549, bardzo dobry stan zachowania- lustrzanka ? |
I- UNC- |
200 zł 200 zł
982 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1850, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1641, Mich.568 |
II+ EF+ |
125 zł 120 zł
983 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 połtina 1845, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, w otoku napis, Rw: W wieńcu nominał i data, Uzdenikow 1604,Mich.487 |
II+ EF+ |
75 zł 60 zł
984 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 5 kopiejek 1837, 1848, 1849, 1850, Aw: Orzeł dwugłowy, Rw: Nominał i data w wieńcu, Uzdenikow 1549,1634, 1640,1646, Mich.237, 541, 554, 573, razem 4 srebrne monety |
60 zł | |
985 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 2 kopiejki srebrem 1840 EM, Aw: Monogram pod koroną, Rw: Napisy w poziomie, Uzdenikow 3310, Mich.336 |
II- EF- |
40 zł | |
986 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 2 kopiejki srebrem 1843 EM, Aw: Monogram pod koroną, Rw: Napisy w poziomie, Uzdenikow 3367, Mich.443 |
50 zł | |
987 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 1 kopiejka srebrem 1843 EM, j.w., Uzdenikow 370, Mich.444 |
II- EF- |
30 zł |