Aukcja nr 12

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  MONETY OBCE  ROSJA  Mikołaj I 1825-1855
977 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
6 rubli 1831 Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, Rw: Napisy w poziomie i otoku, Uzdenikow 361, Mich.84, monetawybita w platynie w ilości 2784 szt.; bardzo rzadko spotykan..
5 000 zł
5 150 zł
978 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
3 ruble 1844, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, Rw: Napisy w poziomie i w otoku, Uzdenikow 401, Mich.458, platyna
800 zł
720 zł
979 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1831 H°, Aw: Orzeł dwugłowy, w otoku napisy, Rw: W wieńcu napis w czterech poziomych liniach, Uzdenikow1508, Mich.86
70 zł
60 zł
980 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1839- pomnikowy, Aw: Głowa Aleksandra I, poniżej miecz, w otoku napis, Rw: Pomnik w kształcie kolumny,w otoku napis, Uzdenikow 4123, Mich.289, rzadki w tym stan..
650 zł
760 zł
981 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1849, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, w otoku napis, Rw: W wieńcu nominał i data, Uzdenikow 1635,Mich.549, bardzo dobry stan zachowania- lustrzanka ?
200 zł
200 zł
982 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1850, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1641, Mich.568
125 zł
120 zł
983 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtina 1845, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, w otoku napis, Rw: W wieńcu nominał i data, Uzdenikow 1604,Mich.487
75 zł
60 zł
984 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
5 kopiejek 1837, 1848, 1849, 1850, Aw: Orzeł dwugłowy, Rw: Nominał i data w wieńcu, Uzdenikow 1549,1634, 1640,1646, Mich.237, 541, 554, 573, razem 4 srebrne monety
60 zł
985 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
2 kopiejki srebrem 1840 EM, Aw: Monogram pod koroną, Rw: Napisy w poziomie, Uzdenikow 3310, Mich.336
40 zł
986 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
2 kopiejki srebrem 1843 EM, Aw: Monogram pod koroną, Rw: Napisy w poziomie, Uzdenikow 3367, Mich.443
50 zł
987 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
1 kopiejka srebrem 1843 EM, j.w., Uzdenikow 370, Mich.444
30 zł