Aukcja 12 / 1130

USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
Jesteś w: A12  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
« poprzednia :: wróć

W.W. Uzdenikow- Moniety Rossii 1700-1917, 502 str., ilustracje w tekście, Moskwa 1985, twarda oprawa

Numer: 1130
Opis: W.W. Uzdenikow- Moniety Rossii 1700-1917, 502 str., ilustracje w tekście, Moskwa 1985, twarda oprawa
Stan: ,
Cena szacunkowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1150