Aukcja 12 / 1129
USD/PLN: 2.800 | EUR/PLN: 3.620 | data: 23-11-1996
W. Steguweit- Geschichte der Münzstätte Gotha vom 12. bis zum 19. Jh., 263 str., ilustracje w tekście, Weimar 1987,twarda oprawa z obwolutą
Numer: | 1129 |
Opis: | W. Steguweit- Geschichte der Münzstätte Gotha vom 12. bis zum 19. Jh., 263 str., ilustracje w tekście, Weimar 1987,twarda oprawa z obwolutą |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 80 zł |
Cena wywoławcza: | 64 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1324