Zakończenie: 01-02-2024 20:00 ÷ 22:32
Niemcy, Friedrich Ebert, 1925
386802
z sygnaturą Oskara von Glöckler'a, Aw: Głowa w lewo, DES ... | II- |
115 zł szac. 100 zł 42 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1642
385437
Aw: Tarcza herbowa z klejnotem, • DE • LA • PREVOSTE • DE... | III+ |
110 zł szac. 100 zł 90 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1785
385434
Aw: Popiersie w prawo, LUD • XVI • REX - CRISTIANISS., Rw... | II/II+ |
110 zł szac. 100 zł 91 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
385472
Aw: Głowa w lewo na dole sygnatura CAQUÉ F., NAPOLÉON III... | I- |
110 zł szac. 125 zł 42 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, 1902
385445
Aw: Postać kobiety, siedząca w lewo, trzymająca wieniec l... | I- |
110 zł szac. 125 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
385457
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ. F., NAPOLÉON III... | I- |
105 zł szac. 125 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, XVIII w. (?)
385435
Aw: Tarcza herbowa, + MESR. FRANCOYS • D • RAISSE • SR. D... | III+ |
100 zł szac. 100 zł 65 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1878
385462
Aw: Głowa Marianny w lewo, na dole sygnatura OUDINÉ, REPU... | I- |
100 zł szac. 75 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1735
385433
Aw: Anioł z Gołębicą, przed nimi klęcząca kobieta, FABRIQ... | II+/II |
95 zł szac. 100 zł 71 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
385473
Aw: Głowa w lewo, na dole sygnatura CAQUÉ. F., NAPOLÉON I... | I- |
95 zł szac. 125 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona |