Francja, medal pamiątkowy

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:21:00
Francja, medal pamiątkowy

Francja, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:21:00
385457
Opis: Francja - XIX wiek, medal pamiątkowy, Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ. F., NAPOLÉON III - EMPEREUR, Rw: << AMNISTIR / PLEINE ET ENTIERE / EST ACCORDÉE / À TOUS LES INDIVIDUS / QUI ONT ÉTÉ / CONDAMNÉS POUR CRIMES / ET DÉLITS POLITIQUES / OU QUI ONT ÉTÉ ĽOBJET / DE MESURES DE SURETÉ / GÉNÉRALE>> / DÉCRET DU / 16 AOUT / 1859. - NAPOLEON, niżej ul z pszczołami, po bokach dwa putta z zerwanymi kajdanami, niżej plakieta z 1859, niżej MASSONNET. ED., u góry wieniec, na którym 14 • 15 • ET • 16 • AOUT - TRIOMPHE - FETE • AMNISTIE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, 50.6 mm, 47.00 g, medal przetarty

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 48