Zakończenie: 01-02-2024 20:00 ÷ 22:32
Francja, medal pamiątkowy
385452
Aw: Sekwana siedząca z dzbanem, z którego wypływa woda, w... | I- |
90 zł szac. 125 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1734
385432
Aw: Duchowny z pastorałem i święty z księgą i gałązką pal... | II+ |
85 zł szac. 100 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1867
385446
Aw: Postać kobiety, stojącej na wprost, trzymająca wienie... | II-/II |
85 zł szac. 75 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy
385456
Aw: Głowa w prawo, na dole sygnatura GAYRARD.F., VICTORIV... | II/II- |
80 zł szac. 125 zł 59 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1855
385463
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ.F., EUGÉNIE - IMP... | III |
75 zł szac. 50 zł 31 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Jasna Góra, 1991
386771
Aw: Popiersie Jana Pawła II w lewo, JASNA GÓRA 1991, Rw: ... | I/I- |
75 zł szac. 100 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, medal Andreas Liber, 1834
386222
sygnowany I D BOHEM F, Aw: Głowa w prawo, ANDREAS LIBER -... | III |
70 zł szac. 60 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Niepodległość Polski, 1985
386715
Aw: Popiersie Józefa Piłsudskiego na wprost, JÓZEF PIŁSUD... | I |
70 zł szac. 50 zł 89 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1693
385436
Aw: Tarcza herbowa trzymana przez dwa jednorożce, MR DE C... | III+ |
65 zł szac. 100 zł 53 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, medal pamiątkowy, 1853
385458
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura DUBOIS, S. A. R. LEOPOL... | II |
65 zł szac. 75 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona |