Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 20:00 ÷ 22:32
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Francja, medal pamiątkowy
Francja, medal pamiątkowy
385452
Aw: Sekwana siedząca z dzbanem, z którego wypływa woda, w...
I-

90 zł

szac. 125 zł

32 wyświetleń

0 zakończona
Francja, żeton, 1734
Francja, żeton, 1734
385432
Aw: Duchowny z pastorałem i święty z księgą i gałązką pal...
II+

85 zł

szac. 100 zł

66 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal pamiątkowy, 1867
Francja, medal pamiątkowy, 1867
385446
Aw: Postać kobiety, stojącej na wprost, trzymająca wienie...
II-/II

85 zł

szac. 75 zł

44 wyświetleń

0 zakończona
Włochy, medal pamiątkowy
Włochy, medal pamiątkowy
385456
Aw: Głowa w prawo, na dole sygnatura GAYRARD.F., VICTORIV...
II/II-

80 zł

szac. 125 zł

59 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal pamiątkowy, 1855
Francja, medal pamiątkowy, 1855
385463
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ.F., EUGÉNIE - IMP...
III

75 zł

szac. 50 zł

31 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Jasna Góra, 1991
Polska, Jasna Góra, 1991
386771
Aw: Popiersie Jana Pawła II w lewo, JASNA GÓRA 1991, Rw: ...
I/I-

75 zł

szac. 100 zł

41 wyświetleń

0 zakończona
Austria, medal Andreas Liber, 1834
Austria, medal Andreas Liber, 1834
386222
sygnowany I D BOHEM F, Aw: Głowa w prawo, ANDREAS LIBER -...
III

70 zł

szac. 60 zł

45 wyświetleń

0 zakończona
Polska, Niepodległość Polski, 1985
Polska, Niepodległość Polski, 1985
386715
Aw: Popiersie Józefa Piłsudskiego na wprost, JÓZEF PIŁSUD...
I

70 zł

szac. 50 zł

89 wyświetleń

0 zakończona
Francja, żeton, 1693
Francja, żeton, 1693
385436
Aw: Tarcza herbowa trzymana przez dwa jednorożce, MR DE C...
III+

65 zł

szac. 100 zł

53 wyświetleń

0 zakończona
Belgia, medal pamiątkowy, 1853
Belgia, medal pamiątkowy, 1853
385458
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura DUBOIS, S. A. R. LEOPOL...
II

65 zł

szac. 75 zł

38 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.