Włochy, medal pamiątkowy

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:27:40
Włochy, medal pamiątkowy

Włochy, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:27:40
385456
Opis: Włochy, medal pamiątkowy, Aw: Głowa w prawo, na dole sygnatura GAYRARD.F., VICTORIVS • EMMANVEL II D • G • REX • SARD • CYP • ET • HIER, Rw: Wieniec, w którym COI MIEI / SOLDATI / COMBATTERANNO / LE BATTAGLIE / DELLA LIBERTA / E DELLA GIUSTIZIA / I PRODI SOLDATI / DELL' IMPERATORE / NAPOLEONE / MIO GENEROSO / ALLEATO / TORINO / 25 APRILE 1850, ALLEANZA FRANCO - SARDA PER L'INDIPENDENZA D'ITTALIA, na dole sygnatura MASSONNET ED.
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 50.6 mm, 53.63 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 57