Francja, medal pamiątkowy

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:20:40
Francja, medal pamiątkowy

Francja, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:20:40
385472
Opis: Francja - Napoleon III (1852–1870), medal pamiątkowy, Aw: Głowa w lewo na dole sygnatura CAQUÉ F., NAPOLÉON III - EMPEREUR, Rw: Wieniec, w którym NOUS ALLONS / SECONDER LA LUTTE / D'UN PEOPLE / REVENDIQUANT / SON INDÉPENDANCE / ET LE SOUSTRAIRE / À L'OPPRESSION / ÉTRANGÈRE / ORDRE DU JOUR / GÈNES 12 MAI 1859, na dole sygnatura MASSONNET ED., ALLIANCE FRANCO-SARDE POUR L'INDÉPENDANCE DE L'ITALIE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: cyna, 50.5 mm, 55.54 g, lekko przetarty

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 42