Francja, medal nagrodowy, 1902

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:23:20

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:23:20
385445
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, 1902, Aw: Postać kobiety, siedząca w lewo, trzymająca wieniec laurowy, wokół niej atrybuty sztuki, przemysłu i rolnictwa, na dole wstęga, na której AV MERITE, na dole sygnatura MASSONNET EDIT, Rw: Postać kobiety trzymającej gałązke palmową, na dole kartusz, na środku EXPOSITION INTERNATIONALE / PARIS / 1902 / PALAIS-ROYAL, na dole po lewej A. MASSONNET EDIT, Obrzeże: Punca CUIVRE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź złocona, 57.8 mm, 80.14 g

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 50