Francja, żeton, 1642

Rozpoczęcie: 22-01-2024 18:00
Zakończenie: 01-02-2024 22:10:40
Francja, żeton, 1642

Francja, żeton, 1642

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2024 22:10:40
385437
Opis: Francja, żeton, 1642, Aw: Tarcza herbowa z klejnotem, • DE • LA • PREVOSTE • DE • MRE • MACE • LE • BOVLANGER • PRT •, Rw: Herb Paryża, wyżej • 1642 •, CRESCIT SECVRA TRIVMPHIS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.6 mm, 6.67 g, niewielkie uszkodzenie w polu rewersu

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 92