Zakończenie: 16-03-2023 20:00 ÷ 22:48
Polska, Jan Paweł II - POLONIA, 1991
363913
Aw: Głowa papieża w lewo, JOANNES PAVLVS II, Rw: Herb pap... | I/I- |
16 zł szac. 20 zł 65 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 80 lat Pollena-Uroda, 1976
365429
Aw: 80 LAT / POLLENA / Uroda, Rw: Dwie odwrócone zlewki, ... | I |
26 zł szac. 30 zł 75 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929
354216
Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orz... | III |
110 zł szac. 150 zł 111 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, Beatyfikacja Jana Pawła II, 2011
365400
zestaw trzech medali upamiętniających pontyfikat i beatyf... | I |
105 zł szac. 60 zł 74 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, Medal na pamiątkę bitwy pod Lipskiem, 1813
365042
Aw: Popiersia Franciszka I i Aleksandra I skierowane ku s... | III |
155 zł szac. 100 zł 103 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal wybity z okazji 80. urodzin Paula von Hindenburga, 1927 D
365095
Aw: Głowa w prawo i napis wokoło REICHSPRÄSIDENT VON HIND... | II |
300 zł szac. 180 zł 91 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy organizacji do spraw walki z rakiem
365361
Aw: Popiersia Piotra i Marii Curie, UNIO NATIONALIS CONTR... | I |
260 zł szac. 80 zł 88 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, XIX/XX w.
365043
Aw: Głowa Marianny w lewo, na ramieniu sygnatura H•DUBOIS... | II+ |
175 zł szac. 150 zł 83 wyświetleń |
0 | zakończona |